2410
2553
عنوان

خواستم تشكر كنم از همتون😭♥️

5480 بازدید | 59 پست

واقعا ممنونم از همتون كه بهم گفتين با پينگل ميتونم ٣ دقيقه تماس داشته باشم با ايران 

بالاخره بعد از ٢ روز تلاش و نگراني و استرس الان تونستم باهاشون صحبت كنم . مرسي كه هستين😭😢♥️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خوشبحالت.من با بدبختی تونستم ی خبر بگیرم.فقط درین حد که سالمین زنده این.گفتن بله خوبیم همه جا ترکیده ...

منم در همين حد عزيزم 

ولي خيليييي خوب بود همينم 

داشتم از استرس ميمردم . نيني هام تكون نميخوردن توي دلم از ديروز ......

شوهرم همچين راحت زنگ ميزنه به خانوادش از غصه داشتم ميتركيدم

منم در همين حد عزيزم  ولي خيليييي خوب بود همينم  داشتم از استرس ميمردم . نيني هام تكون ن ...

باورکن من صورتم شده عین بادمجون.از دیشب هی اشک ریختم بغض کردم.سرم درد میکنه انقدر دغدغه فکری دارم.تموم مشکلات و بدبختیهای غربتم اومده جلو چشمم فقط میگم خدایا جواب بده نتیجه بده من بتونم برگردم ب خاکم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2714
با پینگل شماره موبایل خانوادتو وارد کردی زنگ زدی؟ خوب خدا رو شکر . 

بله شماره موبايل بابامو زدم 

قبلش گزينه فري كال رو ميزدم كه نميشد 

اين سري پينگل اوت زدم 

از خوشحالي صداي بابامو شنيدم گريه كردم همه ٣ دقيقه رو

باورکن من صورتم شده عین بادمجون.از دیشب هی اشک ریختم بغض کردم.سرم درد میکنه انقدر دغدغه فکری دارم.تم ...

عزيزم خودتو بيشتر از اين اذيت نكن 

منم خيلي اوضاعم داغون بود اين دوروز 

فك كن ٣ تا بچه دارم ، دوقلو باردارم ، كمرم گرفته بود بيمارستانم بودم اونجا ويديو هارو ميديدم گريه ميكردم

بله شماره موبايل بابامو زدم  قبلش گزينه فري كال رو ميزدم كه نميشد  اين سري پينگل اوت زدم ...

😢😢😢😢از خواندن پستت منم گریه ام گرفت 😢😢 خدا همه خانواده ها  رو سالم نگه داره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزيزم خودتو بيشتر از اين اذيت نكن  منم خيلي اوضاعم داغون بود اين دوروز  فك كن ٣ تا بچه د ...

یعنی به سلامتی میشن پنج تا ماشالله الهی 😍

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706