2733
2734
بعضیا ی جاهای نت دارن فک کنم. چون خاهرم میگف دوستم میگه تو دانشگاه نت دارم. یکی از دوستاشم پیام داده ...

شاید همینطوره 

چون پروکس ی و این داستان ها هم جوابگو نیست 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیروز خواهرم بیرون بوده ماشین پیدا نمیکرده بیاد خونه سمت مطهری تهران تیراندازی شده بوده اخرشم بابام ...

روبروی ایستگاه شریعتی هم تیراندازی بوده فیلمش رو دیدم 

شهرک اندیشه هم یکی فوت کرد 

سیرجان هم گویا فوتی داشتن

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
مثل فیلما فکر کنیم ما تنها بازماندگان ایران و ایرانی هستیم چیکار میکنیم؟ از الان بگم کلللل شمال تهر ...

تک خور 😅

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2740
دقیقا سوال خوبی بود یعنی اگر ۱۰ نفر هم بازمانده باشه میشه با صلح با هم کنار اومد یا عین فیلم لاست هم ...

منطقه فرمانیه و الهیه رو بذارین واسه من کنار قول میدم به مال و اموال شماها کار نداشتن باشم 😎 ویلا لواسون و میگون هم نمیخوام 

تجریشم مال خودتون

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706