2733
2739
عنوان

بچه ها دعا کنین...

1378 بازدید | 13 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=505783

اگه یادتون باشه من 5شنبه رفتم آزمایش و جواب آزمایشم مثبت بود.رنج بتا رو نوشته بود 110 . این دو روزه هرچی دکتر بود و نبود رفتم و به هر دری زدم واسه سقط و قرص و آمپول جور کردم.با خیلی از خانومای همین سایت هم در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی گرفتم و در حقم خواهری کردن.
ولی همین نیم ساعت پیش رفتم سونو گرافی و دکتر بهم گفت تو رحمت هیچی نمیبینم.گفت فک نکنم اصلا باردار باشی.یا اینکه هنوز جنین تو لوله هاته.
گفت ممکنه آزمایشت اشتباه شده باشه.رفتم دوباره آزمایش دادم.خانوما تورو خدا دعا کنید جوابش این دفعه منفی باشه.تورو خدا دعا کنین.به فرشته های کوچولو و معصومتون بگین واسم دعا کنن.عصر باید برم جواب آزمایش رو بگیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها منفی بووووووووووووووود.دکتر گفت آزمایش قبلیت اشتباه بوده.خدا زندگی دوباره بهم داد.وااااای که چقدر خوشحالم.از همتون ممنونم.آسایش عزیز و نیلوفر عزیز خیلی کمکم کردین.ایشالا تو زندگیتون غم نبینین.
ولی نمیدونم چرا هنوز پریود نشدم.چیکار کنم؟
بچه ها منفی بووووووووووووووود.دکتر گفت آزمایش قبلیت اشتباه بوده.خدا زندگی دوباره بهم داد.وااااای که چقدر خوشحالم.از همتون ممنونم.آسایش عزیز و نیلوفر عزیز خیلی کمکم کردین.ایشالا تو زندگیتون غم نبینین.
ولی نمیدونم چرا هنوز پریود نشدم.چیکار کنم؟
2738