2733
2734
عنوان

ممنون میشم اگه در مورد باز کردن بخیه های سرکلاژ راهنماییم کنید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 12734 بازدید | 20 پست

سلام من هفته پیش 36 هفته و 4 روزم بود رفتم سرکلاژمو باز کردم. از قبلش استرس و ترس داشتم و همین باعث شد با همون ی ذره  درد موقع باز کردن سرکلاژ گریه ام  بگیره.

ی دستگاهی گذاشت داخل و پیچش رو چرخوند تا دهانه رحم باز بشه. بعدم یک قیچی کرد داخل اون دستگاهه و تخ بخیه سرکلاژ رو چید.درد داشت اما خیلی کم  بود فقط باید شل بگیرین.خونریزی هم نکردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من استرس زیادی داشتم موقع بازکردن بخیه ولی اصلا دردی حس نکردم، آخرش خنده ام گرفته بود که چرا اینقدر الکی ترسیده بودم که از شدت استرس عرق کرده بودم، من بخیه ام دقیقا در ۳۶ هفته و ۶ روز کشیدم