2733
2734
عنوان

یه سوال راجع به ارشد

60 بازدید | 13 پست

من لیسانس حسابداری دارم میتونم واسه ارشد هر رشته ای دلم خواست بخونم مثلا مدیریت گردشگری یا نقاشی اصلا اینا ارشد دارند؟

یه سوال دیگه ارشد چطوریه ،سخته؟ لیسانس که سخت بود واحداشم زیاد بود

اره هر رشته ای دوست داری میتونی .خوب مسلما واحداش کمتره ولی خوب پایان نامش سخته 

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
این پایان نامه چیه

بعد از گذراندن چند واحد درسی یه موضوعی با استادت انتخاب می کنی روش کار وتحقیق  می کنی. و بعدش نتایجشو تو یه جلد  مینویسی .بستگی به جای قبولیتم داره بعضی دانشگاها سخت گیرن خود پایان نامه چند واحد درسی . اما نترس علاقه داشته باشی پایان‌نامه سختیشم شیرین

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
بعد از گذراندن چند واحد درسی یه موضوعی با استادت انتخاب می کنی روش کار وتحقیق  می کنی. و بعدش ن ...

یعنی مثل همون پروژه لیسانس میشه؟ که رفتیم صحافیش کردیم دیگه موضوعشم استاد تعیین کرد ۲۰۰ صفحه شد

یعنی مثل همون پروژه لیسانس میشه؟ که رفتیم صحافیش کردیم دیگه موضوعشم استاد تعیین کرد ۲۰۰ صفحه شد

بعضیا تو لیسانسم داشتن اره ‌ بعدم باید بری دفاع کنی ازش مثل سمینار .سخت تره پزوژه لیسانس