2733
2739
عنوان

تو این دوره زمونه

435 بازدید | 22 پست

تو این دوره زمونه

که بنزین گرونه

دیگه حالی به ادم میمونه؟

نه والا  

احوالی به آدم میمونه؟

نه بلا  

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما ماشالله خب حال داری  اسپند دود کن    

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تراست

کارم از گریه گذشته ست بهکه آن میخندم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

هعییییی🙁

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

سر صبحي شادينا 

من سركارم ولي يه گوشه قايم شدم چرت ميزنم😂

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
ولی مثل اینکه تو حالت خوبه

خیلی خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته ست به آن میخندم

2738

فک‌کنم‌چندتا باک از مردم جلویی 

خوشحالی الان این چه خوشحالی داره دیشب یه نفر تو سیرجان کشته شد واقعا متاسفم 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑

نه والا الهی باعث و بانیش بمیره بچه های دزدشون سرطان بگیرن تیکه تیکه بشن آخه منی که شوهرم دو ماه سه ماه یبار حقوق میگیره بعدم چون نیروی شرکتیه نصف حقوقشو شرکت بر میداره بعدم دیگه با این قانون گندی که گذاشتن گور باباشون تبدیل وضعیت نمیشه من چطور زندگی کنم با یه بچه سه ماهه یه کیلو گوشت نگرفتم شوهرامون عصبی خودمون افسرده خب لعنت بهتون مرگ بهتون مرگ مرگ مرگ

فک‌کنم‌چندتا باک از مردم جلویی  خوشحالی الان این چه خوشحالی داره دیشب یه نفر تو سیرجان کشته شد ...

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته ست به آن میخندم

آره منی که بابام تنها درامدش با ماشینه قراضه ست با. این بنزین گرونه پول ندارم

بایدم بخندم

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته ست به آن میخندم آره منی که بابام تنها درامدش ...

خنده چاره کار نیست

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
نه والا الهی باعث و بانیش بمیره بچه های دزدشون سرطان بگیرن تیکه تیکه بشن آخه منی که شوهرم دو ماه سه ...

بابای بیچاره من

تنها درامدش با ماشینه

فقطم بابام شاغله

ماچی بگیم

مستاحریم ماهی 2اجاره

منم دانشجو

مهریه مامانم

خرج خواهرم

دارم از گریه میخندم

خنده چاره کار نیست

باور کن از گریه میخندم

تازه بابام فقط شاغله

ماهی 2 اجاره خونه

مهریه مامانم

منم دانشجو

ی خواهرم دارم خخخخخ

2706