2737
2739
عنوان

سندروم دان (جابجایی رابرتسونی 14-21)

1566 بازدید | 136 پست

سلام.

من در اولین بارداری تو هفته 18 نی نیمو بخاطر مشکل سندروم دان ( جابجایی رابرتسونی) مجبور شدم سقط کنم. کسی بوده که این مشکل داشته باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم الان یعنی دوباره بارداری یا نه فقط اطلاعات بارداری قبلی رو داری میدی؟

و اینک وجود این بیماری زمینه کامل از زن داره و مشکلی از اسپرم مرد نیست و بیشتر توی سن های بالا اتفاق میفته البته این بیماری در خانم هایی هم ک سن بالاتر از ۳۵هم دارن دیده نشده ولی غالبا توی سن بالا این اشتباه ژنی رخ میده وجهش اتفاق میفته.

2738
تو این سندروم یکی از والدین ناقل کروموزوم دارای جابجایی هست.  دکتر بهتون گفت میتونید دوباره با ...

عزیزم توی سندروم دان اینجور ک من اطلاعات دارم در هنگام تقسیم شدن تخمک باور شده به اشتباه جهش رخ میده و مشکل از خانم هست .

عزیزم توی سندروم دان اینجور ک من اطلاعات دارم در هنگام تقسیم شدن تخمک باور شده به اشتباه جهش رخ میده ...

آخه مشکل از کروموزوم های ۱۴ و ۲۱ هس که اتوزوم هستند میتونه تو هر دو جنس اتفاق بیوفته تا جایی ک ذهنم یاری میده

🍃
جابجایی تو کروموزوم ۱۴_ ۲۱ بود یا ۲۱_ ۲۱؟؟

شما رشتتون چیه؟ اطلاعاتتون خوبه در این زمینه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
آخه مشکل از کروموزوم های ۱۴ و ۲۱ هست. میتونه تو هر دو جنس اتفاق بیوفته تا جایی ک ذهنم یاری میده

ما ۳تا جهش ژنتیکی داریم جهش توی کروموزم ۱۳و۱۸و۲۱ک جهش ۱۳و۱۸بسیااااار نادر وعالبا جهش توی کروموزم ۲۱ اتفاق میفته ک معروف به سندروم دوان هست البته دوست خوبم شاید اطلاعات شما خیلی کامل تر از من باشه ‌.

ژنتیک خوندم عزیزم. دست و پا شکسته سر در میارم

چه مقطعی؟ هم رشته هستیم😊

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706