2737
2734
عنوان

خسته شدم از شوهرم

767 بازدید | 72 پست

دوسش دارما

ولی همش داره غر میزنه نق میزنه نفوس بد میزنه انرژی منفی میده یه بار من ندیدم از ته دل بگه خداروشکر هممممش داره ناشکری میکنه فحش میده به زمینو آسمون

مثلا میخواد صبح پاشه بره سرکار خوابش میاد نمیتونه پاشه بعد میگه بدنم خستس دیگه بدنم نمیکشه کارم فلانه بیساره وااااای مخ منو میخوره از ببس غر میزنه تا پاشه

یا میخواد غذا بخوره انقدر به اینو اون فحش میده کوفتم میکنه

یا مثلا بیرونیم دوتا چهار راه میرسیم به چراغ قرمز برمیگرده میگه همه چراغای قرمز امشب برا منه . زندگیمم چراغ قرمززه و هزار جور چرت دیگه

یا وسایلشو گم میکنه باز شروع میکنه من اعصاب ندارم فکر ندارم فلان بیسار درصورتی که کلا شلختس

یعنیا دیوونم کرده همش داره غرغر میکنه

نمیدونم دیگه چیکار کنم از دستش

آخههههههه عزیزم چند وقته ازدواج کردی؟ از اول اینطوری بود؟؟؟ 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اينجور ادما خودشون رو توسط انرژيهاي منفي محاصره كردن ادماي ضعيفي هستن و خودشون رو بدشانس ميبينن و هيچوقتم درست نميشن هيچوقتا

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

حالا بجز اینکه اعصاب ادم‌خرد میشه،ناشکری کردن باعث میشه خدا نعمتاشو ازمون بگیره.من چندروزه دارم شکرگزاری میکنم،تو دفتر مینویسم.هرچی بیشتر شاکر باشی خدا بیشتر میده،این وُیسای شکرگزاریو برا شوهرت بزار گوش کنه انشالله درست بشه انرژی منفی نده.خوبیارو جذب کنه

وااااای خدا صبرت بده من دوبار شوهرم‌پشت ترافیک غر بزنه دیوونه میشم.خیلی بده رو مخه ادم میرن

اره این کل زندگیشو داره به جون من غر میزنه طاقطشو ندارم دیگه مغزم نمیکشه خودم آدم مثبتیم خیلی اذیت میشم بمب انرژی منفیه

3 ساله  اره بود ولی مدام داره بیشتر میشه یا نمیدونم من دیگه طاقت ندارم حساس شدم

چقد صبوری 👍👍👍❤️. شما خودت چطوری هستی با انرژی یا کم حرف؟ 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

بنظر مياد جدى جدى بنده خدا اعصاب نداره

شما اول آرامش خودت و حفظ كن.سعى من با محيت و آرامش با غرغرهاش كنار بياى.مثلا وقتى ميگه لعنت بكار.بگو من آروز داشتم سر كار بودم.يا ميدونى چند تا تحصيلكرده بيكارن.خدارو شكر 

از اين حرفا بزن آروم شه

2706