2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما چرا مسائل شخصی و خانوادگی تونو میاین اینجا میگین؟؟ میدونین الان چندتا کاربر مرد میخونن پیاما رو و با  علم به اینکه مشکل شخصی با همسر تون دارین درخواست دوستی و هزار جور سواستفاده میدن؟؟

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
2740

واقعا چرا نمیتونید باهم حرف بزنید .

همه میان اینجا میگن با همدیگه حرف بزنید ریشه یابی کنید .نزارید چیزی تو دلتون بمونه از روش بگذره کهنه بشه غمباد بشه ...

حرف بزنید رو در رو .نشد اس ان اس نشد نامه توی برگه ولی بکید بهم دردتونو ...

نزدیکتر از همسر کی میتونه باشه .

خدا میگه لباس هم باشید ...

خانما چرا مسائل شخصی و خانوادگی تونو میاین اینجا میگین؟؟ میدونین الان چندتا کاربر مرد میخونن پیاما ر ...

یاخود خداااا😲😲😲تا حالا ازاین زاویه نگاه نکرده بودم.

حالا که فکرمیکنم میبینم شوهرمو خیلی دوس دارم🤐🤔😖😓

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اسم نمیخونم ک فقط جواب میدم😅😅

مثل منی😂😂😂😂همیشه اول پست میذارم بعد که میفهمم آقاست زود پاک میکنم😓🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
50 تا باهم باز کردی ؟؟؟؟؟

نمیدونم یعنی چکارش کنم ‌.اعلانهارو حذف کردم .یعنی صفحه زیادی بازه و نبستم ؟ خب من بازگشت نمیزنم .اون مربع میزنم یهو خارج میشم 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706