2737
2739

یه چکاب برو ویتامین د کم باشه میریزه یا کم خونی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

منم سر باردازیم تا کمرم بود ریزش پیدا کرد زدم اوردم تا زیر گوشام

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کوتاهشونم کردی فدا سرت من ماهام تا کمرم بود هفته پیش برا تنوع بردم تا کنار گوشام کوتا کردم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738
تاثیر داشت کوتاهی؟

اره بهتر شد ولی چون بچه شیر میدم رشد چندانی نکرد

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
کوتاهشونم کردی فدا سرت من ماهام تا کمرم بود هفته پیش برا تنوع بردم تا کنار گوشام کوتا کردم

😭موهام بزور بلند شده بودن هنوز سیر نشدم از بلندیشون

لایک نکنیننننن
یه کم کوتاه کن شاید مو خوره دارن شاید تیروئید یا کم خونی داری برو دکتر 

نه موخوره اصلا ندارن...الان یکی دیگه ام گف برو چکاپ...احتمالا اول برم چکاپ...

لایک نکنیننننن
اره بهتر شد ولی چون بچه شیر میدم رشد چندانی نکرد

مال من تا زیر باس.نم رسیده وقتی به کوتاهی فکر میکنم گریه م میگیره ولی ریزشش زیاده چون بلنده گره میخوره و وقتی شونه میزنم همش میاد توو شونه 

میگم اگر تاثیر نداره نزنم بیخود 😞😞

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706