2410
2713
ما چند وقت پیش ۵ تومن داشتیم اینجا راهنماییم کردن سکه بخرم حالام سکه شده ۴ تومن یه تومن ضرر کردم&nbs ...

ای خواهر پس تو هم‌مثل منی میری دریاباید یه افتابه آب باخودت ببری

من تاتصمیم میگیرم یه چیز یخرم قیمنش سربه فلک میکشه ولی اگه یه چیز بخرم فرداییش قیمتش بشدت میادپایین

ای خواهر پس تو هم‌مثل منی میری پریاباید یه افتابه آب باخودت ببری من تاتصمیم میگیرم یه چیز یخرم قیمن ...

دقیقا 

حالا بدبختی داریم چک داریم نشستم دعا میکنم بره بالاتر .... 

میدونم درست نیست بره بالاتر بیچاره تر میشیم ولی چاره چیه تو این مملکت هر کی باید فکر خودش باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا  حالا بدبختی داریم چک داریم نشستم دعا میکنم بره بالاتر ....  میدونم درست نیست بره ...

اره عزیزم اینجا همه دیگه ماست خودشونوکیسه میکنن فکر فردای خودشون هستن

شب میخوابی صبح بیدارمیشی یه چیز گرون میشه میری دستشویی میای بیرون یه چیز گرون میشه 

اصلامردم دارن زیر فشتر اقتصادی تیکه تیکه میشن اونوقت ی سری ک خون مردمومیکنن توشیشه دارن کیف دنیا رومیبرن

خدایا خودت مردمو از شر این نامسلمونانجات بده

ای خواهر پس تو هم‌مثل منی میری دریاباید یه افتابه آب باخودت ببری من تاتصمیم میگیرم یه چیز یخرم قیمن ...

عزیزم طلا ی دست دو بخر  موقع فروش ضرر نکنی

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2720
2714
خو با حروف مینوشتی خواهر کور شدم بسکه صفر شمردم گیج شدم از دوباره شمردم

😂😂😂😂😂😂

آخر تونستی بخونیش 😂😂😂😂😀😉😁

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
بنظرتون باین پول چ طلایی بخرم؟النگو چندتابخرم؟فکرکنم منظورتون تز مدال تک ووشه شمابودین چجور طلایی می ...

وضعیت افتضاح پدر من دو سال پیش یه مقداری پول تو بانک داشت اون موقع با اون پول میشد 3 تا سمند یا پژو پارس خرید، هرچی گفتم بابا ماشین داره گرون میشه گوش نداد انقدر گرون شد که الان با همون پول یکیشو میتونه بخره تا یک سوم پولم الکی وسایل خونه خریدیم بعدا 

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
2706