2737
2739

سلام دوستان من دکترم گفته که عکس رنگی که انداختم مشکوکه به چسپندگی الان چی میشه؟؟چیکارکنم ؟درضمن من تنبلی تخمدان دارم پلی کیستیکم بعدازیه سقط ۲ساله منتظر نی نی ام.۲بارهم آی یوآی کردم الان بعداز ۲سال هم به اسرار خودم عکس برام نوشت دکترم چون خودش برام یبار هوادهی انجام داده بود گف که لازم نیس.

منم مشکوکم  ۹۰ درصد دارم  منم خودم گفتم قبل میکرو انجام بدم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بعدسقط چسبندگی داشتم دکترگفت رفع شد اونم عفونت نه چیز دیگه استرس نداشته باش 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

من عکس رنگی انجام ندادم..لاپارا انجام دادم دکترم گفت لوله هاتو با زور باز کردیم پیچ خوردگی داشتن تا شده برطرف کردیم..نمیدونم قراره چی بشه😣😣😣

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2738
منم بعدسقط چسبندگی داشتم دکترگفت رفع شد اونم عفونت نه چیز دیگه استرس نداشته باش 

چقد بعدازسقطتون برطرف شد؟؟من الان ۲ساله ازسقطم میگذره وباردارنشدم باهردارو وروشی درصورتی که بارداری اولم بدون دکتر ودارو بود 

من عکس رنگی انجام ندادم..لاپارا انجام دادم دکترم گفت لوله هاتو با زور باز کردیم پیچ خوردگی داشتن تا ...

من عکس انداختم ولی خب انگارکه میگن باید چسپندگی رو با لاپراسکوپی برطرف کرد درسته؟؟من میترسم..لاپراسکوپی درد داره؟؟

چقد بعدازسقطتون برطرف شد؟؟من الان ۲ساله ازسقطم میگذره وباردارنشدم باهردارو وروشی درصورتی که بارداری ...

نه من با دارو میرم جلو😁اول دارو خوردم باردارشدم رشد نکرد سقط شد بعد سقط ۳ بارامپول زدم نشد رفتم عکس گفت چسبندگی به دلیل عفونت که گفت رفع شد بعدش ۱سال ۵ امپول زدم تا باردار شدم ب ا س نم سوراخ سوراخ

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
مشکلتون چی بودشما؟؟

تنبلی دارم و تحرک اسپرم ها کم ۱ سال هم اون انواع اقسام داروهاروخورده

من عکس انداختم ولی خب انگارکه میگن باید چسپندگی رو با لاپراسکوپی برطرف کرد درسته؟؟من میترسم..لاپراسک ...

میگن لاپاراسکوپی ی روش تشخیصی ودرمانیه..من دکترم مستقیم فرستادم لاپارا.عکس رنگی نگفت

ی عمل خیلی خیلی راحته..ازساعت ۱۲شب قبلش چیزی نمیخوری وناشتا میری زمان عمل بیهوشت میکنن..ی ساعت بعدم ب هوش اومدی..دو س تا جای زخم خیلی ریز رو ناف وزیر شکم هست ک اصلن توجه نکنی نمیبینی..یکم درد توی شونه ودست وسینه هست واسه گازی ک تو شکم کردن

ینی هیچییییی نیس عملش من الکی خودمو ترسوندم تو نترس

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2706