2733
2734
چرا مسخره میکنی اخه 😔😔😔

گلم خیلی از تو بدتراس هست که مجبورن بسازن قوی باش .مسخره ت نمیکنم فقط دوس ندارم به خاطر مشکلات کسی رو ضعیف ببینم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم صدقه سر مسئولان گرامی و زحمت کش و خداشناس اصلا لازم به خودکشی نیست از گرانی و بدبختی و گرسنگی و انواع بیماریهایی که از خوردن انواع  مواد غذایی  مشکوک میخوریم به زودی دارفانی را وداع میگیم پس گناه نکن 

برای شادی روح پدرم صلوات
2740
واقعا نمی تونم حرفی بزنم اما خیلی ناراحت کننده هست که یه ادم به یجایی برسه که حاضر باشه از جونش بگذر ...

😭💔

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ی صلوات بفرست و برای ظهور اقا دعا کن و خودت رو بسپار ب سرنوشت ... درسته ک بدبختیم . بیچاره ایم . مفلوکیم. گرسنه ایم و اه در بساط نداریم ... ولی شکر کنیم ک سالمم ک من نیستم شما رو در جریان نیستم ....

اها حداقل معتاد نیستیم ... 

عزیزم  من زندگیم لجنه.... انقدر گریه کردم ک نگو . نسل سوخته ماییم ک جوونی وآرزمون چال شد تو خاک ... باز بعضیا فرصت ازدواج با شخص پولدار دارن .... من چی بگم ک گیر ی بدبخت تر از خودم افتادم 

ی صلوات بفرست و برای ظهور اقا دعا کن و خودت رو بسپار ب سرنوشت ... درسته ک بدبختیم . بیچاره ایم . مفل ...

😭😭😭💔💔💔💔

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2706