2737
2739
عنوان

💙بیاید از روی پروفایل و اسم کاربری شخصیتمون رو حدس بزنیم💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 351 پست
اووف شنيونمو ديدي😂😂

آره لهنتی😂😂😂 یه وقت بهم میدی واسه عروسیم برسم خدمتت ؟🤤

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرمان گرا آره ولی همش خسته ام :)) تو شجاع و خوش تیپ و باحالی

شما زیاد با خودت حرف میزنی 

اهل خنده زیاد 

قاب گوشیت بنفشه ابیه

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2731
شما زیاد با خودت حرف میزنی  اهل خنده زیاد  قاب گوشیت بنفشه ابیه

من چی ؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
شما زیاد با خودت حرف میزنی  اهل خنده زیاد  قاب گوشیت بنفشه ابیه

اولیش درست بود ، لبخندم زیاده خنده کم ، قابم شیشه ای بیرنگ گوشی مشکی 

تو جدی هستی و درسخون هستی یا قبلاً بودی، اهل مطالعه ای، قلبت پاکه و بد هیچکسو نمیخوای

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2740
اولیش درست بود ، لبخندم زیاده خنده کم ، قابم شیشه ای بیرنگ گوشی مشکی  تو جدی هستی و درسخون هست ...

کاش بودم اینایی که گفتی 

قلبم پر کینس

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
فروردین

فروردین عشق آتشین عاشق زندگی و خیلی هم بی کینه😍😍😍😍😍😍😎😎😎 اما خدا نکنه که یه چیزی ازشون پنهون بشه قیامت میکنن😅

خودمم. فروردینم😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
فروردین

موهات قهوای 

لاغری صورتت هم لاغره 

رفتارات یه ذره لوسه 

از اون دخترایی هستی دوس دارن پیش شوهرشون نازکنن 

شوهرت مرد سرد و جدیه حالا گاهی اوقات رفتاراش با محبته درکل تو,بیشتر ابراز علاقه میکنی 

منو بگین 😁😁😁 عمرا کسی درست بگه 

مذهبی هستی این خیلی معلومه :) ، آدم زرنگی هستی، شر و شور داری و خوشبینی به زندگی 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
فروردین عشق آتشین عاشق زندگی و خیلی هم بی کینه😍😍😍😍😍😍😎😎😎 اما خدا نکنه که یه چیزی ازشون پنهون ...

آره واقعااا😍😍😍😍

خوشبختممم❤❤❤🙈🙈