2737
2734
عنوان

چیکار میشه کرد؟؟؟

101 بازدید | 9 پست

خانما اگه شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

امروز شوهرم خونه نبود یهو زنگ درا زدن مادرشوعر و پدرشوهرم سرزده اومدن خونمون من از مهمون سرزده خالا هرکی باشه بدم میاد ساعت ۱۱:۳۰بود ناهار برنج ومرغ بود واسع خودمون بازبرای اونا درست کردم خودمم ساعت ۱۲ باید میرفتم سرکار غذا نخورده رفتم .مادرشوعرم اخلاق بدی که داره فکر میکنه عقل کله حالا هزار دفعه هرکی زده تو ذوقش اما انگار نه انکار هی اومد تو اشپزخونه میگفت اینو اینجور کن و ...منم گفتم همینجوری که گذاشتم خوبه .حالا شوهرم زنگ زده شاکی که بهشون بی احترامی کرذی کاش من بمیرم اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من استادم تو این کار

شوهرم میگه باید اخترام میزاشتی همینجور که من احترام میزارم به خانوادت اخه خانواده من کجا سرزده اومدن بعدشم بخدا از قبل بکن طوزی نیس مادرش اومد یه هفته موند هیچی نگفتم گفتم خونه یچشه حق داره اما بخدا زوره خرفش اصنم درک نداره 

من استادم تو این کار

جون بابا؟منم یه وقتایی برا مادرشوهرم بازنمیکنم بس ک میاد و میره ولی کلی استرس دارم یه موقع همسایه ها نرسن درو باز کنن و بیاد صدامونو بشنوه اخه ماطبقه همکفیم 

تیکر تولد پسر نازم  
2740