2733
2734
عنوان

امروز شوهرم برا اولین بار من و کتک زد از خودم بدم پیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3892 بازدید | 159 پست
بعدبایدبزنه؟ من کاری ندارم به اینکه ایشونم شایداذیت کرده ولی زدن اصلاًکاردرستی نیست...اونم دختربچه ...

من‌نگفتم زدنش درست بود من میگم ب این فکر کن چی باعً شد باید دلیلپیدا کنه و نزار زندگیش خراب بشه تحت هر شرایطی اینجور نبودند هفت سال ام هست پس ی چیز مهم شوهرت عصبی کرد ببین چیه؟؟من ی اقا هستم من ب جای این خانم باشم میرم پیش شوهرم میگم هفت سال من نزدی.هفت سال بحث میکنیم اما اینجور نمیشه فقط میخوام بپرسم چی باعث شد انقد هصبی بشی.بعد ب احتمال زیاد سو تفاهم بود سعی کن سو تفاهم بر طرف کنه ن اینکه بگه بی دلیل زدی بد فکر کردی زدی .

اصلا دعوا نداشتیم بچه داشت جلو تلوزیون بازی میکرد بچه رو هل داد بچه هم با پشت سر خورد زمین رو سرامیک ...

منم یه بار جلو دخترم بهش گفتم برو بیرون از اتاق عصبی هستی برو بیرون صدام رفت بالا اقا بهش برخورد کتک خوردم اتفاقا برای اولین بار بود زد توگوشم 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونی چه حسه بدی دارم دوست دارم بمیرم من جلو چشم دخترکم کتک خوردم و دم نزدم

منم خيلي جلوي چشمه دخترم كتك خوردم ،غرورم جلوي خانواده شوهرم خيلي خوردشده منم الان يادم افتادازخودم متنفرشدم فقط خداروصدهزارمرتبه شكرشوهرم دست روي دخترم بلندنميكنه خيلي دوسش داره

قربانت💖😉

❤️❤️

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2731
مرده شور غرور مردی رو ببرن که دختر بچش رو هل میده که بیفته این مرد به درد لای جرز دیوار میخوره

حق با توعه خانومی ولی مردا ی تخته کم دارن دیگه اینجوری فک میکنن بعصیاشون ..حالا ک نباید ما بگم طلاق بگیر باید دلداری بدیم توام ک میدونی بهترین جا برای اون دختر همون پیش پدرشه

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
منم فکر میکنم چون عصبی بوده نفهمیده چیکارکرده بعد زنشم که فهش داده این توی لحظه گفته جلو چشم بچم‌شدم ...

حقش کتکه؟

هرحرفیم بزنه هرکاریم بکنه کتک راه درستی نیس اونم هم بچه هم مادر!

پس فردابچه متنفرمیشه ازپدرش

دختربایدباپدرش باشه که بزرگ شدرفت توجامعه همون پدربشه پشتیبانش اینجوری فاصله میوفته بین دخترش وهمسرش!

توجیهی نداره بنظرمن کتک زدن!

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

میدونم سخته و کار خیلی بدیه ولی استارتر جان این روزم میگذره تو میبخشی با اینکه هیچ وقت فراموش نکنی ولی گاهی باید جلوی بچه ها خودداری کرد کاش بچتو بغل میکردی میبردیش اتاق بجای فحش دادن

حقش کتکه؟ هرحرفیم بزنه هرکاریم بکنه کتک راه درستی نیس اونم هم بچه هم مادر! پس فردابچه متنفرمیشه از ...

درسته ولی مردا تنها کارشون تو اوج عصبانیت هنینه متاسفانه😔

ما زنا به خاطرخودمون هم شده نباید بذاریم به اون نقطه برسه

درسته ولی مردا تنها کارشون تو اوج عصبانیت هنینه متاسفانه😔 ما زنا به خاطرخودمون هم شده نباید بذاریم ...

اگه مردیم اینجوریه زن بایدجوری رفتارکنه که بفهمه سری بعدی وجودنخواهدداشت وباقانون طرفه بایدبااقتدارگاهی رفتارکنه بفهمه بقول معروف هرعملی عکس العملی داره!

ضعیفی واسه خانوم تحصیل کرده و...نیست

یه موقع هایی تهدیدتوزندگی زناشویی واسه همچنین آدمی بایدباشه!

من جای استارترباشم عیناًاین کارومیکنم تهدیدش میکنم باردیگه دستت روی من ودخترم بلندشه میرم شکایت میکنم...اون موقع بایدبه پام بیوفتی رضایت بدم مهریه مم میذارم اجراطلاقمم نمیگیرم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
میدونین بدترین قسمت ماجرا اینه که خواهر یا مادری ندارم اینو براش بگم و دلداریم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من هم‌خواهر دارم هم مادر ولی ککشونم نمیگزه اگه این اتفاق واسه من میفتاد 😐میگفتن خب عصبیش کردی حتما 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
اگه مردیم اینجوریه زن بایدجوری رفتارکنه که بفهمه سری بعدی وجودنخواهدداشت وباقانون طرفه بایدبااقتدارگ ...

بهم میگه طلاقت میدم من چون خونه ها اینجا با یه دیوار نازک از هم جدا شده و صدا به راحتی عبور میکنه برا حفظ ابرو هیچ نگفتم ولی اگه تو شهر خودمون بودم وای نمیسادم نیگاش کنم بهش میگفتم نامرده هرکی طلاق نده ولی متاسفانه فقط اینجا مجبورم آبرو داری کنم تا صبح شه برگردم به شهر خودمون 

2706