2733
2739
عنوان

جوش😭😠

16671 بازدید | 20 پست

سلام 

روی صورتم کنار هم چندتا حوش زده بود صبح پاشدم دورشون قرمز شده بود پوستمم به وضوح خشک شد(فقط دور جوشا) 

اصلا هیچ از همون نوجونی هم صورتم جوش نمیزد(مامان و خاله هامم اینجوری بودن) 

الان چی کنم😥😢😢😭😭😭

برو داروخانه کرم موضعی فلویوسینولون بخر حواست باشه این اسم پمادم داره ولی تو بگو کرمشو میخوام عااالیه سه هزار تومنه سریع میره 

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برو داروخانه کرم موضعی فلویوسینولون بخر حواست باشه این اسم پمادم داره ولی تو بگو کرمشو میخوام عااالی ...

من چند ساله جوش میزنم کل صورتم شده جوش و جای جوش، هر کارم میکنم خوب نمیشه، واقعا با این خوب میشه؟ ؟؟

عسل کوهی (وحشی)بزار روشون منم دیروز کرم پودر زدم واسه جشن جوشای ریز کنار لبم زده عسل زدم روش رفت

این کرم فلوئوسینولون هم واسه همه خوب نیست و ممکنه جوشات بزرگتر شن

2738
من چند ساله جوش میزنم کل صورتم شده جوش و جای جوش، هر کارم میکنم خوب نمیشه، واقعا با این خوب میشه؟ ؟؟

ببین خانومی من صورت دخترم کلاااااا اگزما بود انواع پماد زدم کرم زدم خوب نشد رفتم پیش ی دانشمند کورد بهم گفت برو کرم فلوئوسینولون بگیر ن پمادش ...کرمش ...منم گرفتم زدم صورت دخترم خوب خوب شد فقط با پنج بار زدن توام امتحان کن ضرر ک نداره همشم سه هزارتومنه

عسل کوهی از کجا بیارم خداااا😭😂

پیدا کن دیگه💋😝😂 پماد الوکوماد هم خوبه بزنی

اون فلوئوسینولون هم بیشتر از 10 روز نباید استفاده شه یه بار امتحان کن رو یکی از جوشات اگر دیدی خوبه بزن زود میبره اما مراقب باش

ببین خانومی من صورت دخترم کلاااااا اگزما بود انواع پماد زدم کرم زدم خوب نشد رفتم پیش ی دانشمند کورد ...

اگه خوب بشم کلی دعات میکنم،  لایه برداری هم میکنه، جای جوشم میبره؟

اگه خوب بشم کلی دعات میکنم،  لایه برداری هم میکنه، جای جوشم میبره؟

حالا نری بزنی بدتر بشی میخوای بپرس از دکتری کسی بعدش نفرینم نکنی...واسه دختر من ک ممعجزه بود اگزما بود دیگه جوشو نمیدونم ی ذره بزن ی گوشه صورتت ببین بهش حساسیت نداشته باشی ببین چطوره بعدش امتحان کن دیگه هر جور خودت صلاح میدونی

بالاخره چیکار کنیم؟ از این کرم استفاده کنیم یا نه؟؟؟

ببین عزیزم به همه نمیسازه یکیش خودم جوشام رو بزرگ و متورم کرد میگم که رو یکی از جوشای صورتتون امتحان کنید اگر جواب داد استفاده کنید

2706