2733
2739
عنوان

واحد درسی به جا پایان نامه ؟؟؟

419 بازدید | 12 پست

آیا این طرح آموزش محور بودن یعنی برداشتن واحد درسی به جای واحد پایان نامه اجرا شده ؟اصن وآیا فقط برا دانشگاه های آزاد هست یا شامل دانشگاه دولتی هم میشه ؟

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

از کجا شنیدی😶

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

دولتی هم بود اون دوره ی ما

اما فکرکنم میخواستی میتونستی تز هم برداری اما باید واحداتم میگذروندی

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چندروز پیش رفتم با ریاست دانشکده و آموزش کلی صحبت و التماس که بذارید 6 واحد به جای پایان نامه بردارم گفتن نمیشه که نمیشه، فقط اونایی که مشکلات جسمی شدید دارن میتونن از این طرح استفاده کنن

از کجا شنیدی😶

خیلی وقته، چند سالی میشه این طرح رو دادن واسه دانشگاه آزاد مطمئنم ولی دانشگاه های دولتی رو نمی دونستم ولی انگار واسه دکتری به مشکل میخورن حتی تو کشور های خارجی هم هست و تو عنوان  مدرک میزنن 

عزيزم من كارشناسي ارشدم رو به صورت مجازي يا همون الكترونيكي در دانشگاه دولتي خوندم و دوره آموزش محور ...

میشه یکم توضیح بدید دانشجو مجازی چطوریه ؟ چطور میتونم ثبت نام کنم و اینکه رشته تون چی بوده ؟

2738
میشه یکم توضیح بدید دانشجو مجازی چطوریه ؟ چطور میتونم ثبت نام کنم و اینکه رشته تون چی بوده ؟

عزيزم من سال ٩٠ فوق ليسانس گرفتم الان اصلا نميدونم شرايطش چطوري هست ولي اون موقع يك سري از دانشگاههاي خوب دولتي خودشون يك امتحان جدا ميگرفتن براي كارشناسي ارشد مجازي ولي الان هم نميدونم با كنكور سراسري دانشجو ميگيرين يا باز هم آزمون جداگانه اي داره .

من كارشناسي ارشد مهندسي صنايع دانشگاه اميركبير هستم .

عزيزم من سال ٩٠ فوق ليسانس گرفتم الان اصلا نميدونم شرايطش چطوري هست ولي اون موقع يك سري از دانشگاهها ...

مرسی 🙇‍♀️ من تازه فارغ التحصیل شدم میخوام ارشد بخونم ولی وقت پایان نامه رو ندارم اصلا ... موندم چیکار کنم 

مرسی 🙇‍♀️ من تازه فارغ التحصیل شدم میخوام ارشد بخونم ولی وقت پایان نامه رو ندارم اصلا ... موندم چیک ...

واقعا اين شرايط براي من كه شاغل بودم خيلي خوب بود الان هم تحقيق كن شايد هنوز باشه اين طرح .

برداشتن که این طرحو  وای کاش هنوز بود 😓 این استرس پایانامه از ۲۰ تا واحد درسی هم بدتره

وای نگو آره به خدا حاضر ۳۲ واحد دیگه پاس کنم ولی پایان نامه ننننننه😟