2737
2734
😃😃😃😃 ولی خب ی خوبی هم داره دیگه خیالت چ این وری چه اونوری راحت میشه ولی بازم من حاضر نیستم بخرم ...

من دو سال نا امید میشدم اما خدا هم دید تو این کار خیلی روم زیاده 😅

😎🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ دارو و دوایی هم استفاده کردین که باردارشدین یا همینطور؟

هیچی من اصولا به داروهای شیمیایی اعتماد نمیکنم ولی تا دلت بخواد گرمیجات استفاده میکردم سردی مانع بارداری میشه... راستی شما اینستا داری تا یه پیجو بهتون معرفی کنم؟ 

😎🤔
مرسی عزیز دلم به امید خدا شماهم به زودی این حس رو تجربه میکنی این حس حق طبیعیه هر زنه بجز اونایی که ...

انشالله ،ماه قبلی که باردار بودم فوقش دو هفته این حسو تجربه کردم که تو شش هفته سقط شد ولی اون دو هفته بهترین روزای زندگیم بود اصلا حس عجیبی داشتم کاش بازم تجربه کنم و بتونم بغلش کنم و سقط نشه

2728
هیچی من اصولا به داروهای شیمیایی اعتماد نمیکنم ولی تا دلت بخواد گرمیجات استفاده میکردم سردی مانع بار ...

آره دارم گلم ممنون میشم اگه راهنماییم کنی فکرمیکنم رحمم سردشده چون قبل از پریود یک روزش لکه بینی قهوه ای دارم که قبلنا نداشتم

انشالله ،ماه قبلی که باردار بودم فوقش دو هفته این حسو تجربه کردم که تو شش هفته سقط شد ولی اون دو هفت ...

انشاالله خیلی زووووود تجربه میکنی من سه تا سقط داشتم یکیشو تو 8 هفته تو تصادف از دست دادم یکیش خارج از رحم بود یکیش که آخریش بود همون 2 سال پیش تو 22 هفتگی از دستش دادم آب دور جنین خشک شده بود اما الان به امید خدا بازم باردارم باورت میشه چند روز پیش تو جاده چالوس بازم تصادف کردیم اما خدا بامنه و همراه خودمو نی‌نی بود

😎🤔
آره دارم گلم ممنون میشم اگه راهنماییم کنی فکرمیکنم رحمم سردشده چون قبل از پریود یک روزش لکه بینی قهو ...

این پیجو ببین یه سری حلواهای دارویی داره خیلیا استفاده کردن نتیجه گرفتن کسایی که شاید 7 سال باردار نمیشدن شاید به دردتون بخوره

😎🤔
هیچی من اصولا به داروهای شیمیایی اعتماد نمیکنم ولی تا دلت بخواد گرمیجات استفاده میکردم سردی مانع بار ...

آره دارم گلم ممنون میشم اگه راهنماییم کنی فکرمیکنم رحمم سردشده چون قبل از پریود یک روزش لکه بینی قهوه ای دارم که قبلنا نداشتم

2740
انشاالله خیلی زووووود تجربه میکنی من سه تا سقط داشتم یکیشو تو 8 هفته تو تصادف از دست دادم یکیش خارج ...

وای عزیزم چقد سختی کشیدی ایشالا این برات میمونه بعد سقط هات قرص کمر اینا میخوردی من کمرم خیییلی درد میکنه

2706