2410
2553

من یکسال جلوگیری داشتم الان دو ماهه اقدام کردم و باردار نشدم

البته همیشه میگم اگر قراره اینبار هم سالم نباشه اصلا نمیخوام باردار باشم 

هر چقدر طول بکشه صبر میکنم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

حدود 10 ماه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من 6 ماهه سقط کردم از ماه بعدشم جلوگیری نداشتم ولی نشدم کورتاژم شدم میگن کورتاژ رحم رو سرد میکنه

چطور دکترت اجازه داده زودی اقدام کنی؟؟من شش هفته سقط کردم بهم گفته سه الی شش ماه جلوگیری کن ،

2714
چطور دکترت اجازه داده زودی اقدام کنی؟؟من شش هفته سقط کردم بهم گفته سه الی شش ماه جلوگیری کن ،

دکترم گفت دو ماه جلوگیری کن گفتم اگه جلوگیری نکنم مشکلی پیش نمیاد گفت نه میخای جلوگیری هم نکنی طوری نمیشه من خوش خیالم فکر میکردم همون دفعه اول باردارمیشم

دکترم گفت دو ماه جلوگیری کن گفتم اگه جلوگیری نکنم مشکلی پیش نمیاد گفت نه میخای جلوگیری هم نکنی طوری ...

من 5 هفته سقط کردم منظورمو بد رسوندم منظورم این بودکه 6 ماه از سقطم میگذره

مشکلی خاصی برا باردار شدن ندارین؟؟؟

نه مشکلی ندارم ی دختر دارم برا دومی تو اقدامم برا داولیمم طول کشید تابارداربشم ولی خب همه میگن بعداز کورتاژرحم خیلی تمیزه زود باردار میشی منم رو همین حساب نگرانم

2706