2733
2739
عنوان

به حق چیزای ندیده و نشنیده

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 89 پست
من ١٦ سالگى خداشاهده رحم و تخمدان و كانال و اين كوفتارو نميفهميدم يعنى هيچ شناختى ب بدن خودم نداشتم ...

من دوم دبیرستان دوستام میدونستن من نه بعد بمن میخدیدن😐😐😐 فک میکردن الکی میگم نمیدونم .میگفتن خب بچه چجوری بوجود میاد میگفتم خدا میده اونم میزدن زیر خنده😂😂😂😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
واااااای ۲۶ با ۱۲ 😱😱😱😱😱 اون جای عموشه

اصلا این ها برام بااااز قابل هضمه ولی اینکه دختره تو سن 12 سالگی.... وای اصن نمی‌فهمم. راستییییی دوستم از اینجا فهمید که با دختره 12 سالهه پارتی رفته بوده... ای خدا ننه باباش نمیگن بچه باید ساعت 9 شب خونه باشی؟ 😂بخدا من هنوز میرم بیرون انگار ساعت کاری اشغالیا 9😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا این ها برام بااااز قابل هضمه ولی اینکه دختره تو سن 12 سالگی.... وای اصن نمی‌فهمم. راستییییی دوس ...

پارتی😱 وااای حالا دوستت چکار میخواد بکنه 

وای منم اینجوریم، امصات رو میگم، تو حمومم همش فکر میکنم بقیه دارن بیرون حرف میزنن، تا اب میندم بیام، ...

😂😂😂😂😂😂👍👍👍

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
فقط دختره😑😑😑ازحالا دنبال شوهرودوس پسره😑😑😑تا ۱۸ سالش شه ببین چندتازندگی رو نابود میکنه

واقعا شاید حالا خندیدم و بیانش کردم. ولی واقعا گریه اوره...نسل به نسل دارن خراب تر میشن. 

دوستم ک 22 پسره 26😐😐😐😐😐😐

دلداری چیه

فرار کنه از دستش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
من دوم دبیرستان دوستام میدونستن من نه بعد بمن میخدیدن😐😐😐 فک میکردن الکی میگم نمیدونم .میگفتن خب ب ...

خب منم دوم دبيرستان بودم اون زمان خواهرم دانشجو بود كتاب تنظيم خانواده داده بودنشون يه روز خوندمش انگار با يه دنيااااى ديگه اشنا شدم بعد پيش خودم ميگفتم مگه ميشه اون بره تو اون😂😂😂😂😂

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
اصلا این ها برام بااااز قابل هضمه ولی اینکه دختره تو سن 12 سالگی.... وای اصن نمی‌فهمم. راستییییی دوس ...

واقعا میگی؟؟؟؟ 

دیگه داره فیلم ترسناک میشه

بچه 12ساله میره پارتی

بعد صبح میره مدرسه کنار دست بچه های ما میشینه

میره خیانت میکنه بعد میره برای دوستاش تعریف میکنه، چون مایه بزرگی خودش میدونه و بهش افتخار میکنه

خدایا بچه هامون🤕🤕🤕🤕

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
پارتی😱 وااای حالا دوستت چکار میخواد بکنه 

والا زنگ زده بود من مشورت بگیره من جز خندیدن چیزی تحویلش ندادم😂😂😂حالا دختره دوستمو میگم پولدااااار هیچ نقصی تو صورتش نیست پسره اصن کلی ازش پایین تره 

الان دیگه راهنمایی نداریم ! واسه اونه دیگه همه چی قاطی شده 🤣

اهان اره

بیچاره گول خورده پس  

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
خب منم دوم دبيرستان بودم اون زمان خواهرم دانشجو بود كتاب تنظيم خانواده داده بودنشون يه روز خوندمش ان ...

🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣ای وای چه خوب گفتی

واقعا شاید حالا خندیدم و بیانش کردم. ولی واقعا گریه اوره...نسل به نسل دارن خراب تر میشن. 

دختری که ننه بابا بالای سرش باشه هیچ وقت از این غلطا نمیکنه ولی اینکه سن بلوغ پایین اومده واقعا نگران کننده اس...مام همسایمون یه دختر ۱۳ ۱۴ ساله داره فقط با پسراس مامانباباشم انگار نه انگار😑😑😑

واقعا میگی؟؟؟؟  دیگه داره فیلم ترسناک میشه بچه 12ساله میره پارتی بعد صبح میره مدرسه کنار دست ...

دقیقا همینه.. بخدا جدی میگم.من دختر خالم همین سن هاست میاد تعریف میکنه میگه همکلاسی هاش چیا ک براش تعریف نمیکنن. بخدا قسم میخوره میگه همشون دوس پسر دارن سیگار میکشن  خدایا 😪

2706