2733
2739
عنوان

به حق چیزای ندیده و نشنیده

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 89 پست
اهان اره بیچاره گول خورده پس    

آخییییی بیچااااره ناااازی😕😖😒😒😒😒😒

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
جامعون داره به کجا کشیده میشه زنای هرزه و ج .. بس نیستن کع دخترای ۱۰ ۱۲ ساله هم این شغل شریفو گرفتن ...

بنظر من مقصر همین زنا هستن ک مردا خیانت میکنن. اگ زنا آدم بودن هیچ مردی به خودش اجازه نمی‌داد.. من 3 ساله با کسی هستم ازدواج نکردیم هنوز ولی محرمیم.تو دانشگاه همه میدونستن. بعد یه دختره عوضی اومده بود تو خیابون گرفته بود نامزدمو ک من میدونم نامزد داری ولی فقط یه شب با من بخواب.یادم میاد قلبم وایمیسه. چیکارا ک نکرد...اشغال چادر هم می‌پوشید.. خدااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا من همش از دبیرستان منتظر بودم تنظیم خانواده بردارم ببینم چیه همه میگن آخرشم رفتم دانشگاه تنظیم خ ...

برا ما که اصلا تنظیم خانواده نبود اسمشو عوض کردن دیگه الان‌ درباره ی رشد جمعیت و عیب های تک فرزندی بود 🤣🤣🤣شانس نداریم که

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
2728
خاک تو سر هرزشون من دیشب شوهرم تو اینستا بود دیدم رفته تو همین پیجا ی جنجالی به پا کردم ی دعوایی راه ...

ذهنمون برای این خراب شده ک دیگ واقعا به چشمت هم نمیشه اعتماد کنی من همخونه ای هام هم بهم خیانت کردن و پیشنهاد دادن به نامزدم. فک کن کسایی ک کلی باهاشون زندگی کرده بودم

من ١٦ سالگى خداشاهده رحم و تخمدان و كانال و اين كوفتارو نميفهميدم يعنى هيچ شناختى ب بدن خودم نداشتم ...

خدایی من الان هم تخصصی نمیدونم چی ب چیه دو سه تا اسم میدونم دیگ همرو به یه اسم صدا میزنم😂😂

خدایی من الان هم تخصصی نمیدونم چی ب چیه دو سه تا اسم میدونم دیگ همرو به یه اسم صدا میزنم😂😂

خب عزيزم منم نميتونم مستقيم بهت بگم اونجامو نميشناختم مجبورم از كلمات رحم و تخمدان و فلان استفاده كنم😂😂😂😂

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2738
من رفتم الان سرچ کردم ببینم چیه کتابش😂😂😂😂ولی چیزی نبود

اووووووف واسه همه پيگيريات مرسى😂😂😂فقط بگم جلدش سبز بود 

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
من رفتم الان سرچ کردم ببینم چیه کتابش😂😂😂😂ولی چیزی نبود

خخخخخخ حتما سانسور کردن 

مرسی حالا باز بگردم 😂😂😂😂

ميخواى من يه بار دگه برم مشاوره قبل ازدواج كتابمو بيارم بدم بهت 😂😂😂

آره اره🤣🤣

باچه شوشو پيدا كن واسم برم😂😂😂