2733
2734
عنوان

با شوهری که

275 بازدید | 20 پست

با شوهری که حرف خالیش نیست چ کنم؟

قبلا بارها دیدم سوپر میبینه و دعوا کردیم قهر کردم قول داده که نبینه ولی باز تکرار کرده

با زبون خوش گفتم تکرار کرده

چن وقت بود تو گوشیش ندیدم حالا خدا میدونه یا پاک میکرده یا نمیدیده 

امروز دیدم چنتا گیف از زن های پو رن ک عشوه میان داره

هیچی نگفتم بهش ولی خیلی ناراحتم

یسری ها میگن همه مردا میبینن بیخیال ولی اذیت میشم نمیتونم درک کنم چجوری ریلکسن بعضی ها

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

عكس العمل نشون نده بدتر ميشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

هیچ راه حلی ب ذهنم نمیرسه 

فقط میتونم بگم کاملا حق داری و درکت میکنم قشنگ حس و حالت و درک میکنم😢

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول از همه یاد بگیر ک مردا نفهم تر از اینا هستن ک بفهمن رفتارهایی ک رو عصابمونه رو باید کنار بذارن... اینو یادبگیری حله دیگه! توقع هیچی نداری و ذهنت ارومه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731

هر مردی ب ی نحوی داره زنش رو جز میده شوهره تو اینطوری شوهره منم ی طوره دیگه😑

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2738
وای واقعا همه مردا. میبینن؟؟

ن بابا همهههه ن نصفشون اره

هیچ راه حلی ب ذهنم نمیرسه  فقط میتونم بگم کاملا حق داری و درکت میکنم قشنگ حس و حالت و درک میکن ...

شوهرت اینجوریه؟

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

من پنج ساله که میخوام ترکش بدم.نشده هزار بار قول داده قسم خورده عین پعتادا پنج روز بیشتر طول نکشیده.خودتوعذاب نده ولش،کن.بااینکه میدونم سخته.آدم اعتماد به نفسشو از دست میده.میگه من چی،کم دارم که میره اونارو نگامیکنه

هر مردی ب ی نحوی داره زنش رو جز میده شوهره تو اینطوری شوهره منم ی طوره دیگه😑

شوهرتو چجوری

کلا شوهرم رو مخمه 

حیف ک دوسش دارم

2706