2733
2734

اقایونم گاهی نیاز دارن تنها باشن!!!

زیاد به هم بچسبین از هم خسته میشین !!!

هر دوتاتون نیاز به تنهایی دارین 

بعرم یهویی اینجوری حرفتو مستقیم نزن بهش 

سیاست داشته باشش 

معلومه ک وقتی اینجوری با این لحن باهاش حرف بزنی اونم عصبی میشه!!!

هر عملی یه عکس العملی داره دیگه!!!

با دعواهای الکی زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا این دفعه ک گذشت 

از دفعه های بعد زنگ ک زدی چون اوایل ازدواجتون با سیاست رفتار کن ک یادش بمونه

زنگ بزن اگ دیر کرده بگو نگرانت شدم ک برات اتفاقی نیافتاده باشه واین حرفا اونم گف ۱ ساعت دیگ میام بگو باشه نیومد مث ایندفعه اعصاب خودتو خورد نکن اومد تو برو سلام کن ولی سرد ن خیلیییی بی محلی کنیااا بعد باهاش غذا بخور ولی رفتارت سرد باشه 

دادو بیداد مردو جری میکنه ولی کم محلی دیوونش میکنه چون مردا دوس دارن منبع محبت و علاقه و توجه خانومشون باشن اگ اومد گف چیشدی؟حتی اگ اون روزم نگفت فرداش گفت آروم بهش بگو من خیلی منتظرت بودم ک بیای باهم ناهار بخوریم وقت بگذرونیم من ب عشق تو غذا درست کردم تو چجور دلت اومد اینقد دیر بیااای

ب جووووون خودم هم برات تلافی میکنه هم دیگ دیر نمیکنه

اصلا من بخدا انقد شوکه شدم که حد و اندازه نداره یه دفعه گوشیمو از دستم گرفت که اینستا رو حذف کنه منم گفتم گوشیمو بده داد زدم پاشد رفت وای فای رو از برق کشید نمیدونم کجا گذاشت. منم خب خیلی عصبانی بودم هی فش دادم کثافت مگه مرض داری چرا میزنی تو گوشم اومد تو آشپز خونه هی داد زد گفت بدتر میزنمت مگه گفتم برای چی بزنی؟ مال این حرفا نیستی که هی دست پرت کرد به سمتم 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
2740

همش تقصیر خودت بود بجز اونجا ک زد زیر گوشت 

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بخدا دستشو گذاشت رو دهنم که ساکت شم ولی انقد محکم فشار داد کنار لبم زخم شد داشت از آشپزخونه میرفت بیرون منم محکم باپام زدم که بخوره از پشتش ولی.... خورد از بیضه اش😭😭😭😭

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
بخدا دستشو گذاشت رو دهنم که ساکت شم ولی انقد محکم فشار داد کنار لبم زخم شد داشت از آشپزخونه میرفت بی ...

دلم خنک شد😐😐😄😄😄😄

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
بخدا دستشو گذاشت رو دهنم که ساکت شم ولی انقد محکم فشار داد کنار لبم زخم شد داشت از آشپزخونه میرفت بی ...

مردا همشون خرررررننننننننننن تامام همشونو ی روز اتیش میزنم

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂