2733
2734
عنوان

شوهرندیده بدبخت🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 158 پست
اخه کاراشون چندش بود شب اول عروس باید خانومانه رفتارکنه خدایی نه که جلف بودنشونشون بده داماد فک ک ...

این تفکر شماس. شما که ۱۴ سالتون نیست 

وقتی ۱۴ سالتون بود عروسی میرفتی خانومانه می شستین؟ نه  دائم بازیگوشی میکردی حالا این بنده خدا گفته دیگه این مجلس خودم باید حسابی گرمش هم بکنم 

حالا حالا ها از این سبک رفتار هاش شاهد خواهید بود  و چقدر براش سخت خواهد بود که مردم هی بهش بگن خانوم باش اروم باش ال باش بل باش 

دقیقا دختر ۱۴ ساله اتفاقا باید خجالتی باشه در مورد جنس مخالف

ببین دخترای همکلاسیش یه علامتایی به هم نشون میدادن خدایی منه متاهل نشون نمیدم

به مادرشوهرمم گفتم حق دارن ایناروزودشوهربدن اگه بمونن گندبالامیارن

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوساله ازدواج کردم خواهر  

جدی میگی؟! 

چرا ایران داره به سمت کودک همسری میره؟

اصلا خوب نیست. بعد اینها بزرگ میشن یادشون میاد دانشگاه نرفتن سرکار نرفتن دنبال علایقشون نرفتن... بحث و‌درگیری با شوهر شروع میشه که اجازه بده و هزارتا مشکل دیگه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2728
این تفکر شماس. شما که ۱۴ سالتون نیست  وقتی ۱۴ سالتون بود عروسی میرفتی خانومانه می شستین؟ نه &n ...

شهرما یه جوریه که خییییلی ازاین ازدواجاهس

دخترموقروباادب زیاد هست

کاراش زشت بود اصلا

سرزیرلفظی نظرمیداد طرزچادرسرکردن بلدنبود تایکی بهش میخورداخم میکرد وقهرمیکرد

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
جدی میگی؟!  چرا ایرا داره به سمت کودک همسری میره؟ اصلا خوب نیست. بعد اینها بزرگ میشن یادشون م ...

آره والله 15 سالم بود اصلا هم ناراحت نیستم تازه از وقتی ازدواج کردم درسمم بهتر شده همسرم میگه تا لیسانس نگیری ولت نمیکنم باید درس بخونی خواستی میری سر کار نخواستی نمیری اصلا تو این مورد کارم نداره اصلااا اتفاقا مجبورم میکنه که درس بخونم هرچی میگم حوصله ندارم میگه غلط کردی بشین بخون تا تموم شه راحت شی کنکور دادی کارت ندارم دیگه

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2738
ببین دخترای همکلاسیش یه علامتایی به هم نشون میدادن خدایی منه متاهل نشون نمیدم به مادرشوهرمم گفتم حق ...

بله متاسفانه نسل جدید خیلی بد شدن. گاهی میشنوم فحشهایی میدن یا حرفهایی میزنن که من با این سن بلد نیستم!

گرچه با کودک همسری مخالفم ولی واقعا نگه داشتن این جور دخترها توی خونه سخته و بهتره زودتر ردشون کرد تا آبروی خانواده به خطر نیفتاده

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
دلسوزی احتمالا.آخه حسودی به چی؟

نميدونم

سنش مشكل ذاره ولي رقص و ...نه

اينجوري ك گفت اين حسو گرفتم از لحنش

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
خالم اصلا چیزی نگفته  مدرسه و اینترنت  حتی فیلم پور ن می بینه

خالتون خیلی تربیتش عمیقه!!!

بابا میگن بچه کوچیکم تو اتاق پدر مادر نباشه حتی موقع نوزدای

این بزرگ شه به خالتون لعنت میفرسته

هزار جلسه باید مشاوره بره تا از یادش بره تازه شاید 

مدرسم این چیزا نیس 

دوستاشو چک کنه . گوشی و تبلتشو