2737
2739
عنوان

خيلي تنهام ،

201 بازدید | 25 پست

هنوز يك سال نيست ازدواج كردم ، پشيمونم ، ازدواج دوممه ، گول حرفاشو خوردم ، خيلي پشيمونم ، از صب تا شب خونه تنهام ، اونم ميره رفيق بازي ميكنه ، وقتي ام اعتراض ميكنم ، ميگ تو از أولم منو اينجوري ديدي، ك با دوستام بودم ، خيليم كتك زد أوايل ازدواج ، دوسدارم جدا بشم ،ولي خانوادم پشتم نيستن ، كارم شده گريه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب توام برو بیرون بگرد، با دوستات برو سینما کافی‌شاپ برو اینور اونور چرا خونه ای؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2728
2738

من خودمم صبح تا شب خونه تنهام چون بچه کوچیک دارم هیچ جا  نمیریم 

خانوادمم اینجا نیستن 

شما که بچه نداری فعلا خب میتونی بری بیرون واسه خودت بچرخی 

خیلیا تنهان با این وضع گرونی مردا مجبورن صبح تا شب کار کنن دیگه 

همسرتم دو روز دیگه که تو پول بنزین ماشینش موند به جا رفیق بازی میره سر کار صبح تا شب یا میشینه خونه ور دلت

اگ برم بيرون واسم حرف درست ميكنن ، خانوادش خيلي آدماي بدين ، ما باهم تو يه ساختمون زندگي ميكنيم ، خيلي ب جسم و روح و روانم آسيب زده ، سه ماه اول ازدواج فهميدم حامله ام ، بخاطر كتكايي ك بهم زد ، سقط كردم با قرص ، همش ميترسم دگ نتونم مادر بشم ، خانوادم أصلا پشتم نيستن ، خسته شدم دگ ، ميدونم خدا اشكاي منو بي جواب نميزاره ، فقط دوسدارم ك خلاص بشم ، از اين انتخاب اشتباهي ك خودم كردم 

2706