2733
2739
عنوان

خودم خفه کنم کمه 🤣🤣

298 بازدید | 33 پست

شوهرم نمیداره تنهایی پشت فرمون بشینم همش میگ باخودم الان بیرون بودیم رفته ی جایی سویچم نبرده خواستم ماشین بدزدم هرررکاری کردم دنده لعنتی تکون نخورد 🤣🤣شوهرم اومد دید گف نرری ها قول میدم کارم تموم شد تو رانندگی کنی حالا باز رفت بنظرتون چرا زور دنده ندارم واقعا هرکارمیکنم تکون نمیخوره 

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 

کلاچ تا ته بگیر آبجی

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناموسن کلاچو بگیر صفه کلاچ خردمیکنی😶

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728
2738
2706