2733
2734
عنوان

درد و دل؟؟؟

68 بازدید | 2 پست

خیلی مشکلات دارم تو زندگیم یه بار تو عقد جدا شدم مادرم بیماری سختی دچارش شد و مشکلات مالی و... با همه اینا ته دلم همش حس میکنم اینده خوبه ولی دیگه ازین امیدم کم کم دارم خسته میشم. هنوز سنی ندارم تازه ۲۳ سالم شده ولی با این حجم از سختی که تا اینجا کشیدم از خدا خیلی ناراحتم قبلا خیلی هوامو داشت ولی الان....

اگه این امیدم از دست بدم هیچی ندارم 

میترسم از امید واهی خیلی میترسم...بنظرتون خدا هست؟؟ میشنوه میفهمه مارو؟

سوره یاسین زیادبخون

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

خدا هست عزیزم صداتو میشنوه بلاخره روز خوب میاد همه تو زندگی با ی مشکل دست وپنجه نرم میکنن هیچکی بی مشکل نیست ولی امیدو نباید از دست داد انشاءالله مادرت خوب میشه ی همسر خوب نصیبت میشه فقط تو هم با خدا باش نماز بخون خودتو بهش نزدیک کن

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘