2737
2734
عنوان

سینگل یا این رل مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دوست بودم  اولش مثل تو گفتم براي سرگرمي و... بعدش وابستش شدم دوسال عذابم داد استرس خونو ...

فک کنم منم دقیق همینجوری ک شما میگی باشم. چون احساسیم ممکنه وابسته بشم . و خانوادم اصن دوس پسر رو ننگ میدونن. و اینکه شهرمون کوچیکه نگران مورد اخر هم قطعا خاهم بود. 👍 مرسی از اینکه گفتی

دلم تنگه پرتقال من 
فک کنم منم دقیق همینجوری ک شما میگی باشم. چون احساسیم ممکنه وابسته بشم . و خانوادم اصن دوس پسر رو نن ...

خودتو بدبخ نکن وابسته بشی کارت تمومه پیر میشی 

خدایا داده ونداده ات راشکر
باید ادمش رو پیدا کنی من نمیگم چیز بدیه اتفاقا تو خانواده ی ما همه دوست دختر پسری ازدواج کردن😁

ما شهر کوچیکیم. بعد خونوادمونم اصن قبول ندارن دوستی رو. فک کنم اوضاع خوبی نشه والا دارم پشیمون میشم. نمیدونم والا چ کنم چ نکنم

دلم تنگه پرتقال من 
فک کنم منم دقیق همینجوری ک شما میگی باشم. چون احساسیم ممکنه وابسته بشم . و خانوادم اصن دوس پسر رو نن ...

افرين

اصلنم قكر نكن يكي ك بهت پيشنهاد بده فرشتس

چون همه اولش خودشونو خوب نشون ميدن بعدش ميشن ديو دو سر 

مراقب باش

خوشحالم اگه تونسته باشم پشيمونت كنم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2740
خودتو بدبخ نکن وابسته بشی کارت تمومه پیر میشی 

دقبقا همينه

ب محض وابسته شدنت بهت پيشنهاد ميده

قبول نكني باهات سرد ميشه اذيتت ميكنه و ....

قبولم كتي ك كلا بدبخت ميشي تا ابد و اتو دستش ميدي

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
ما شهر کوچیکیم. بعد خونوادمونم اصن قبول ندارن دوستی رو. فک کنم اوضاع خوبی نشه والا دارم پشیمون میشم. ...

خب اگه اینجوریه قیدش رو بزن چون خانواده ی ما راحت بودن 

مثلا من همین الان بخوام با کسی دوست بشم ۱۰۰٪ خانواده ها در جریان هستن 

ولی قایمکی خوب نیست بهت ضربه میزنه

خب اگه اینجوریه قیدش رو بزن چون خانواده ی ما راحت بودن  مثلا من همین الان بخوام با کسی دوست بش ...

چ با فرهنگید شما👍😄اوهوم موافقم. مثلا مطمئنم  بابام بفهمه دوس پسر دارم آقم میکنه😂 

دلم تنگه پرتقال من