2733
2734
عنوان

سینگل یا این رل مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 67 پست
راستش اطرافیانم هرکی دیدم با ی پسر دوس بوده دقیقا همینا ک شما میگی بوده. ولی حس میکنم دیگ زیاد سینگل ...

نکن اینکارو  شاید از طرف تو سرگرمی باشه ممکنه این وسط یکی رو عاشق کنی...خودتم ضربه میبینی

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای راس میگیا.اصصصلا ب این فک نکرده بودم://// 

عااا حالا فکر کن...منم تاحالا دوست پسر نداشتم...راحتی بابا ازاد..فارغ از تمام مشکلات😁😋

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728
😂😂 ایول هم دردیم  اره باقسمت ازادیش موافقم خیلی خوبه واقعا

😁😁😁😅

بچه ها 

بچه ها

همین الان یکی از اقایون سایت درخاست دوستی داده(درخاست سایت منظورمه)

جدی فک کرده الان تو جوم بهش جواب میدم باهاشم دوست میدم. بادا بادامبارک بادا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دلم تنگه پرتقال من 
2738