2733
2734
عنوان

اطلاعیه 📣📣 کاربران عزیز توجه بفرمایید📣📣

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 109 پست
نی نی یار تورو خدا یه قدرتی بده ما خودمون تاپیکامونو حذف کنیم

عزیزم فنی گفتن نمیشه باید از اول برنامه نویسی بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم فنی گفتن نمیشه باید از اول برنامه نویسی بشه 

نام کاربری چطور؟ نمیشه عوض کرد 

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
سلام نی نی یار. این سایت همیشه کاربراش در مورد مسایل روز صحبت میکردن، زمان انتخابات اگه شما بودی یاد ...

واقعا زمان انتخابات انقدر تاپیک بنفش میزدن

صفحات تا 200 صفحه هم میرفت

ستاد انتخاباتی داشتن تو این سایت😆

راستی چرا الان هیچ کدوم از اون کاربرها نیستن

سلام نی نی یار. این سایت همیشه کاربراش در مورد مسایل روز صحبت میکردن، زمان انتخابات اگه شما بودی یاد ...

@نی_نی_یار_5    

این دوستمون حرف قشنگی زدا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
سایت هیچیش نمیشه نترس هحتی کاربری هم بترکه میرن بایک کاربری دیگه میان

عزیزم چرا نشه؟ پارسال یادتون رفت بسته شده بود؟ این بار به اسونی برنمی گرده بعد هم قانون سایته باید رعایت بشه دست منم نیست

تا حالا ده نفر باهاشون دعوا کردن و فحش دادن چون گفتیم تاپیک نزنید عصبی شدیم،😭😭😭😭

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

نی نی یار جان،الان تاپیک مبارک خودتون هم میترکه عزیزم.برات گزارش زدم😎

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...