2737
2734
عنوان

اطلاعیه 📣📣 کاربران عزیز توجه بفرمایید📣📣

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 109 پست
نی نی یار تورو خدا یه قدرتی بده ما خودمون تاپیکامونو حذف کنیم

عزیزم فنی گفتن نمیشه باید از اول برنامه نویسی بشه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
چشم نی نی یار جون ‌ حق با شماست 🥰🥺

چشمتون پر نور

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم فنی گفتن نمیشه باید از اول برنامه نویسی بشه 

نام کاربری چطور؟ نمیشه عوض کرد 

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
سلام نی نی یار. این سایت همیشه کاربراش در مورد مسایل روز صحبت میکردن، زمان انتخابات اگه شما بودی یاد ...

واقعا زمان انتخابات انقدر تاپیک بنفش میزدن

صفحات تا 200 صفحه هم میرفت

ستاد انتخاباتی داشتن تو این سایت😆

راستی چرا الان هیچ کدوم از اون کاربرها نیستن

سلام نی نی یار. این سایت همیشه کاربراش در مورد مسایل روز صحبت میکردن، زمان انتخابات اگه شما بودی یاد ...

@نی_نی_یار_5    

این دوستمون حرف قشنگی زدا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
سایت هیچیش نمیشه نترس هحتی کاربری هم بترکه میرن بایک کاربری دیگه میان

عزیزم چرا نشه؟ پارسال یادتون رفت بسته شده بود؟ این بار به اسونی برنمی گرده بعد هم قانون سایته باید رعایت بشه دست منم نیست

تا حالا ده نفر باهاشون دعوا کردن و فحش دادن چون گفتیم تاپیک نزنید عصبی شدیم،😭😭😭😭

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چشمممممممممممممممممم

بی بلا

نی نی یار جان،الان تاپیک مبارک خودتون هم میترکه عزیزم.برات گزارش زدم😎

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706