2737
2739
عنوان

خورشت باگوشت چرخ کرده

186 بازدید | 16 پست

☺لطفا یه خورشت بهم بگید با گوشت چرخ کرده☺

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خورشت اسفناج  قیمه کدوسبز  کدوحلوایی بادمجون همه چی

خورشت اسفناجش خوشمزه میزه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

گوشتت رو قلقلی کن سرخ کن. بعد یه پیاز سرخ کن بادمجون سرخ کرده یا سیب زمینی هم بریز داخلش کوفته ها رو هم بذار.یکم رب و آب و نمک ادویه بزن بذار بپزه

این کوفته بادمجون یا کوفته سیب زمینی شیرازیاس

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

چرخ کرده رو با پیاز رنده شده قاطی کن ورز بده سرخش کن،پیاز داغ درست کن بهش یه کوچولو رب بزن،رب انار هم بیشتر بزن بعد گوشت رو بریز توش و آب بریز روش،زیاد نباشه آبش،بزار بجوشه اگه ترش بود شکر بزن،نمک و فلفل هم بزن،به این میگن خورشت داوودپاشا

ت

گوشت و پیازو تفت بده بعدم رب توش تفت بده بذار بپزه با  یکم آب و ادویه جات و اینا

بعد گوجه و بادمجونم سرخ کن بریز تووش ی قل کوچولو بزنه

من درآوردیه ولی خیلی خوشمزه میشه

یه مقدار لپه خیس کن گوشت چرخ کرده رو مثل مواد ماکارونی بدون فلفل و قارچ درست کن لپه رو اضافه کن یه تفت بده یه مقدار آب بهش بده بزار لپه هات بپزه و خورشتت جا بیوفته سیب‌زمینی رو هم خلال سرخ کن واسه روی خورشتت برنجتم کته درست کن... وای من عاشق این غذام خیلی خوشمزه میشه

😎🤔
یه مقدار لپه خیس کن گوشت چرخ کرده رو مثل مواد ماکارونی بدون فلفل و قارچ درست کن لپه رو اضافه کن یه ت ...

برای چن روز قبلمون مهمونی داشتیم خورشتشو درس کردیم یه چی دیگه میخوام ولی بازم مرسی

2706