2737
2739
عنوان

شما لباس قرض میدیدن به کسی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2109 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلاااا

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
به کی دادی؟ من یبار دختر عموی شوهرم لباس پاتختی مو خواست ندادم . ولی با خواهرام میپوشیم لباس همدیگه ...

اونم فامیل شوهرمه،چی گفتی؟چجور گفتی نمیدم؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
من تازه رفته بودم سرکار ب همکارم ی روز قرض دادم لباسمم چند میلیون قیمتشه.. ولی واسم مهم نبود.. انقد ...

آفرین،همه نباید لباس قیمتی بپوشن،برازنده هر کسی نیست،هر می در سطح جیب خودش تهیه میکنه

2740
لباس مجلسی لمه بود واسه من،یبار پوشیده بودم😔

فک کن الان ک دادی خورده ب نرده های تازه رنگ شده😅😅شوخی کردم چون اون تاپیک دیدمت😉

بله قرض میدم البته نه ب همه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
میاره برات نگران نباش بعدم تمیز بشور 

میدونی دردم چیه؟لمه بود یبار پوشیدم شستم خودم اونم بدون پودر و با دست،میترسم بندازه لباسشویی یا پودر بزنه داغون بشه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

نه.من بدم میاد.مگر به خواهرم که اونم من یه سایز بیشترم.بیشتر روسری یه موقع بدم عجله ای بشه.یه بار دوستم ازم لباس خواست با کیف و کفش.منم شوهرم نذاشت قشنگ بهش گفتم قابله تو رو نداره و شوهرم دوست نداره اجازه نمیده دیگه ازم چیز نگرفت آخه پرو هم هست از یه دوستام واسه هر مهمونی میخره.اون وقت من واسه نامزدیم کفش صورتی میخواستم دوستم گفت بیا من دارم به دردت نمیخوره دیگه نرو بخر خیلیم گشته بودم گیرم نیومده بود شوهرم گفت ببین از کحا خریده رفتم عین اونو خریدم.