2737
2739
عنوان

انفلوآنزاااا🤧🤒

81 بازدید | 3 پست

سلام خانما 

من پارسال همین موقع ها بود که یه شب حس کردم چقدر بدنم خستس و چقدر سست و بی حالم 

دقیقا صبح همان روز این بیماری مهلک شروع شد یعنی کمتر از چندساعت تب و لرز وحشتناک بدن درد حالت تهوع بی اشتهایی و... جوری که نمیتونستم پامو از تختم بیرون بزارم و همون شب با حالی بسیار بد راهی بیمارستان شدم پس از زدن سرم و یه عالم امپول متفاوت به خونه برگشتم عجیب این بود که حس میکردم حالم عالیه و صبح رفتم سرکار اما دوباره با حال بد  تب و لرز و بدن درد برگشتم خونه 

خلاصه حدود ۷روز طول کشید تا خوب بشم 

و اگه بهم بگن شاید بگم اون ۷روز بد ترین روزا بودن تا دورش تموم شد 

اما این عکسو ببینین و خوب بخونین  و به یاد بسپارین تا خدای نکرده دچار این انفلوانزا ی عجیب نشین

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من و شوهرم دقيقا ٨ روزه گرفتار اين بيماري شديم هرجفتمون ديگه خسته شديم هرروز از روز قبل بدتر ميشيم اصلا غذاهاي پختني و داروها جواب نميده. حالا من باردارم هستم و يه ماه پيش واكسن آنفولانزا هم زدم ولي انگار نه انگار. انقد سرفه كردم ميترسم بچه م خداي نكرده يه چيزيش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728