2737
2734

و خطا کردین .ایا اولین دوستتون شد همسرتون یا این که چندین و چند باره اشنا و دوست شدید تا بلاخره یکیشون خوب از اب دراومد

اخه من میبینم الان اکثر پسرا دو رو یا حتی صادق ولی بی کفایتن

ی چی بگم اگه به پسرا هم بگی میگن دخترا بیکفایتن

دراین باره نمیشه بحث کرد

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عجیب ترین مدل ازدواج رو انجام دادم   یکسال دوستیه مجازی از دو شهر مختلف  بدون حتی یکبار ملاقات   توی این یکسال اولین بار توی خاستگاری همدیگه رو ملاقات کردیم    ولی ازدواج کردیم و خیلی خوبیم

و اینکه   اولین دوستم بود   و از اول پسر کاری بود   

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2731

من تا قبل همسرم با هیچ پسری دوست نشده بودم علیرغم پیشنهادایی که تو دانشگاه میدادن..چون احساس میکردم دخترا ملعبه دست پسران و بعد دو روز دور انداخته میشن یعنی غرورم نمیذاشت

با همسرم اول مثل دو تا دوست عادی بودیم ولی کم کم خیلی بهش وابسته شدم و ..

2738

٧ ماه دوستي و الان زنش ام

ولي خدايي من قبلش بي نهايت شيطون بودم

ولي وقتي با همسرم اشنا شدم قديسه بودم يعني

والان الحمدالله بهترين همسره 

همون ق

قديسه بودن جواب داد

خدايا ممنون ميشم حواست به هممون باشه 😍همونطور ك هميشه بوده