2737
2734
عنوان

میترسم برام شر بشه این پسره

461 بازدید | 38 پست

چند سال پیش که 14 سالم بود یه پسر همسایه داشتیم خیلی دنبالم میومد و اینا ولی من بچه بودم و خیلی میترسید عمرا با کسی دوس بشدم تقریبا یک ماه بعد اسباب کشی کردیم و اومدیم یه جای دیگه الان 20 سالمه 6سال گذشته تقریبا تازه عروسی کرده بودم 4سال پیش بود تو کوچه مون دیدمش ولی فک کردم نشناختمه تا اینکه باز یک ماه پیش جایی دیدمش نگاه کرد بهم خیره ولی من روم برگردوندم  تا امروز که دم حیاط دیدمش با ماشین بود من و شوهرمم تو ماشین بودیم من پیاده شدم اون نگاه کرد رد شد باز رفت باز برگشت شوهرم متوجه شد گفت درو ببند برو داخل 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینم بگم ن خوشگلم ن سبک ن جلف ن آرایش میکنم ن چیزی یه بچه دارم 16 ماهشه اصلا اهل این کارا نیستم میخوام بدونم واقعا دنبالمه یا اتفاقی هست اینا؟ 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2731
2738

چه عشقیه🤨

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
اینم بگم ن خوشگلم ن سبک ن جلف ن آرایش میکنم ن چیزی یه بچه دارم 16 ماهشه اصلا اهل این کارا نیستم میخو ...

خدایا شفا 😑

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
2706