2733
2734
عنوان

میگن گناه نکن تا بمیری

352 بازدید | 13 پست

بغض تو گلومو چجوری خفه کنم 

خسته شدم از این همه تیکه کنایه ینی قراره من تا ۷۰ سال دیگ زنده باشم و تحمل کنم تیکه کنایه هارو

کاشکی دنیا تمام بشه خیلی خستم خیلی

کاش تو یه بیابون زندگی میکردم ی نت داشتم و با اب غذا ک نه کسیو میدیدم واسه اینگه تیکه بندازه یا کسی غیبت کنه

خدایا کاشکی یکم بهم رو میدادی روی درست جواب دادن نه احمق بودن من حتی بلد نیستم از خودم دفاع کنم

من خیلی احمقم خیلی

خسته شدم از این همه تیکه کنایه خستم خستم خستم

من 

واقعا چجوری حرف مردم براتون مهمه من اصلا اهمیت به حرف مردم رو درک نمیکنم از بچگی برام مهم نبوده

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط نت

لعنتی‌ نمیشه ازش گذشت 😝😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738

هر کس هر حرفی زد بهش از ته دلت نفرین کن بگو اهم زمینت بزنه یا اگه مستقیم نمیشه بگی ب کنایه بگو نفرین میکنم اه میکشم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

فکر میکنی جواب پس دادن مشکلو حل میکنه؟ چاره ش فقط قطع رابطه ست. به هر کی هم بر میخوره بخوره. من انقدر نیش و کنایه شنیدم که حالا یه ساله تلفنها رو هم جواب نمیدم. اوایل خیلی حرفم سر زبونا بود ولی حالا دیگه همه عادت کردن. خودمم راحت شدم

خدانگذره ازادمای بد دیروز مادرشوهرکثیفم به شوهرم گفته پسرت به مادرش گفته سلیته اخه بچه چهارساله ازاین حرفامیزنه وای ازدیروز دارم دیونه میشم شوهرمم نمیزاره زنگ بزنم میگه خودم جواب شودادم اخه این نمازروزه اش قبوله خداایشالاجوابشوبده

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
فکر میکنی جواب پس دادن مشکلو حل میکنه؟ چاره ش فقط قطع رابطه ست. به هر کی هم بر میخوره بخوره. من انقد ...

منم قطع رابطه کردم به شوهرم حرف میزنن میدونن میاد میگه 

منم قطع رابطه کردم به شوهرم حرف میزنن میدونن میاد میگه 

به شوهرت بگو غیبته، نمی خوام بشنوم. هر کی هم غیبتمو بکنه حلالش نمیکنم و از خدا خواستم انتقاممو بگیره. شوهرت هروقت خواست دهن وا کنه به یه بهونه ای برو آشپزخونه و اینا. یه مدت مصمم باشی تکرار نمیشه.

به شوهرت بگو غیبته، نمی خوام بشنوم. هر کی هم غیبتمو بکنه حلالش نمیکنم و از خدا خواستم انتقاممو بگیره ...

خدافقط جواب شوبده بعدازده سال هنوزم منتظرجداشدنمونه