2733
2739

کیا توی خونه کار میکنن و در آمد دارن؟ چه کاری؟  درآمد تون چقدره؟ میشه توضیح بدین؟ الان خیلی از ما نیاز به اینجور کارا داریم که بتونه کمک خرجمون باشه. وضعیت داره روز به روز سخت تر میشه و فقط باید بیشتر تلاش کرد 

ممنون میشم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه پیدا کردی به منم بگو

من برای خودم ارزش قائلم آنقدر که با دستان خودم آدم های آزار دهنده را از حوالی آرامشم دور میکنم حال من خوب است نه عاشقم، نه غمگینم ،نه دلتنگم ..از شما چه پنهان این روزها جای هیچکس خالی نیست من در بی تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارم 

من بیرون کار میکنم ولی تو خونه کار ترجمه انجام میدم یا پروژه طراحی چیزی

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2738

من تو خونه کار میکنم ولی مرتبط با رشته ام هست.

ولی توصیه میکنم حتما برو دنبال یه حرفه که بتونی تو خونه هم ازش پول دربیاری این تبلیغایی هم که میگن کار در منزل ذوزی فلان و اینا همش الکیه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
استخدام شدن خیلی سخته کار توی خونه هم که توی شهر کوچیک کم تر هست

استخدام ن کار منزل میخواستم منم اردبیلم ولی اصلا نمیتونم پیدا کنم

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
2706