2733
2734
عنوان

همه ی نی نی سایتیا شوهراشون خوشگلن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 134 پست
بذارم میاین تو تاپیک؟

اسی امروزعصاب مصاب نداریم تو هم هعی برو رو اعصاب خب بزار دیگه

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم درکت میکنم شوهر منم خیییییلی مهربونه

من معیارام برا انتخاب همسر اصلا قیافه نبود تو زندگی چیزی ک مهم نیس قیافست اولین چیز پوله دومیشم خانوادشه سومیشم عشق تموم نشدنیش نسبت بمن اینجوری هیچوقت بهم بداخلاقی نمیکنه .درکل همسرم بامزست .معمولی .

2738
نه عزیزم این حرف و نزن من شوهرم خوشکل نیست ولی حرف شمارم قبول ندارم میزان تعهد به ظاهر ربطی نداره ...

عزیزم مردای الان اگه خوشگل باشن دوتا دختر بهشون پا بده زن رو ول میکنن والا مگه چنین چیزی ندیدی از قدیم بوده من خیلیا رو دارم الان به چشم میبینم

مرد که نباید خوشگل باشه مرد باید خوش اخلاق باشه مهربون باشه کاری باشه والا مگه زنه که خوشگل باشه&nbs ...

منظور ازواژه  خوشگلبرای مرد چشمای درشت کشیده و رنگی و مو بلوند نیست😐

چرا فرق زیبایی برای مرد و زن رو متوجه نمیشید

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

زیادمعلوم نیس ولی شوهرت از شوهرخیلی از کاربرا ک عکسشونودیدم سره خیالت راحت😁

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
2706