2733
2739
الهی عزیزم، چهره خوبی هم داری  راه سختی رو در پیش داری امیدوارم خدا بیشتر هميشه کمکت کنه زیاد ...

خیلی ممنون درک میکنی خیلی آدمها فکر میکنند خوشی زده زیر دلمون و برای کارهای ناشایست میخوایم دختر بشیم ولی خود من حاضرم دختر باشم و تا اخر عمر تنها زندگی کنم وقتی میرم جلوی آینه  قیافه ی دختر ببینم و زیبا باشم

اره بلوغ پسرونه داشتم ولی اگه به هیکلم نگاه کنی شباهت زیادی به دخترها داره اگه سینه هام نگاه کنی از ...

سایز سینه ربطی نداره ها منظورم اینه ک بعضی آقایون ژنتیکی سینه بزرگ دارن این دلیل نمیشه فکر کنن دختر شماهم بهتره زودتر به پزشک مراجعه کنی و الکی به خودت سختی ندی 

هرچیزی واسه باره اول سخته من درکت میکنم اما کافیه ازش رد شی و همینجور ک شما قبول کردی ترنسی حالا قبول کنی که به پزشک مراجعه کنی 

اولش ممکنه از طرف خانوادت واکنش های بد ببینی اما امید داشته باش که خدا همراهته و اخرش تو به چیزی ک میخوای میرسی 

اگه رفتی پزشک با دکترت. صادق باش خجالت نکش از اینکه بهش بگی قرص میخوردی

دکتر محرمه رازه این چیزا واسشون عادیه راحت حرفاتو بهش بگو

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز سینه ربطی نداره ها منظورم اینه ک بعضی آقایون ژنتیکی سینه بزرگ دارن این دلیل نمیشه فکر کنن دختر ...

اره درست میگید خدا کمکم کنه بتونم مطرح کنم چه کتک هایی باید بخورم خودمو باید آماده کنم

2728
اره درست میگید خدا کمکم کنه بتونم مطرح کنم چه کتک هایی باید بخورم خودمو باید آماده کنم

😂😂😂همش میشه خاطره کتکم بدک نیست

فکر نکن چون روحیه دخترونه داری باید کتک خور باشی 

دخترا الان انقد زبون دارن ماشالله کسی جرات نداره بهشون بگه "تو"

البته احترام پدر مادر واجبه

فقط روحیتو حفظ کن

😂😂😂همش میشه خاطره کتکم بدک نیست فکر نکن چون روحیه دخترونه داری باید کتک خور باشی  دخترا ...

ی چیزی میگم شاید باور نکنی من آرزوم اینه ی آقا بالاسر داشته باشم یکی بهم بگه ضعیفه و نازم کنه 😂😂😂

ی چیزی میگم شاید باور نکنی من آرزوم اینه ی آقا بالاسر داشته باشم یکی بهم بگه ضعیفه و نازم کنه 😂😂😂

خب پس احتمالا بری دکتر بهت مجوز تغییر جنسیت بدن

خواهر برادر نداری؟؟

2740
آلت کوچیک و فرم پاها و لگن و سینه شبیه زنها و انقدر سفیدم که دخترها مسخرم میکنند وقتی لختمو مبینند ر ...

انشالله مشكلت حل شه 

خدایا هم دوستام هم دشمنام هرچی برای من میخوان اول به خودشون بده ......