2733
2734
خیلی عجله کرده

اعتماد به نفس نداره فک میکنه چون تو سی سالگی عقد کرده شوهرش لطف کرده گرفتتش 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقا پریروز تولد جاریم بود  ننیدونم چرا یجوری شدم😐شوهرم بره من هیچوقت کبک نمیخره فقط کادو مبخره و سوپرایز 

اما من کیک دوسدارم 

حسودم خودتونین

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
اقا پریروز تولد جاریم بود  ننیدونم چرا یجوری شدم😐شوهرم بره من هیچوقت کبک نمیخره فقط کادو مبخره ...

وای چ مشکل بزرگی 😂😂😂

خب بگو بخره بابا مردا یکم بی آی کیو هستن باید بهشون بگی

2738
وای چ مشکل بزرگی 😂😂😂 خب بگو بخره بابا مردا یکم بی آی کیو هستن باید بهشون بگی

😂😂😂اتفاقا بهش گفتم گف  من ک برات کادو و اینا میگیرم منم گفتم کادو نمیخام کیک میخام گف امسال برات یه تولد بزرگ میگیرم دوستاتو دعوت کن 😂😂ولی فک کنم دیشب دست اندر کاران صداشو شنیدن گرونی شر

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌

عاقا من دوتا از براددشوهرام پلیسن شوهر من تو کار اهن الاته و اینا 

بعد مادرشوهرم هی پزشونو جلو من میده 

البته منم داداشا و بابام پلیسن 

هی میگ پسرای کارمندم پسرای فلانم 

امروز صب  هی غر میزد بچه هارو از بیکادی فرستادیم نظام الان اسنجوری شد 

😂😂😂اتفاقا بهش گفتم گف  من ک برات کادو و اینا میگیرم منم گفتم کادو نمیخام کیک میخام گف امسال ...

همون امثال شما بخاطر یه کیک ناشکری میکنید که بنزین گرون میشه دودش تو چشم ما میره

همون امثال شما بخاطر یه کیک ناشکری میکنید که بنزین گرون میشه دودش تو چشم ما میره

اخ اخ اگ میدونستمم خودم ده تا کیک میخریدم میفرستادم 

دبشب خواب دیدم کادو تولد یه پراید صورتی گرفتم پس تعبیرش گرونی بنزین بود

😂😂😂چجوری شد؟

اماده باش هستن 

و اینکه انگار حقوقشون کمه میگف چجوری زندگی بگردونن 

با این پول 

قبلا انقد پز میومد😥

2706