2733
2734
عنوان

کسی سقط داشته تا حاله با قرص

140 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها می خوام بدونم دو هفته بعد از سقط بیبی چک منفی باشه یعنی سقط درست بوده ؟ و اینکه الان یک ماه میگذره از سقط و بیبی چک منفی هست همچنان کسی تجربه داشته ؟ برای یکیاز دوستام میپرسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هزینه قرصش چقدره ؟؟؟؟

من دونه ای ۵۰تومن خریدم ۲تاشو اضاف اوردم اگه خاستی با تخفیف بهت میدم

قرصم اصل بود کاملا و از داروخانه یکی از اشناهام گرفتم

تارخش هم تا۲۰۲۱

قهوه داره بهمون میگه،هرچیزی که تلخ تر باشه‌بیدار ترت میکنه☕
من دونه ای ۵۰تومن خریدم ۲تاشو اضاف اوردم اگه خاستی با تخفیف بهت میدم قرصم اصل بود کاملا و از داروخا ...

منم ناخواسته باردار شدم ولی نمیدونم چند وقتمه بچمم کوچیکه جراتم ندارم به کسی بگم .از طرفی هم از سقط میترسم .مگه چند تا استفاده کردی

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2738
منم ناخواسته باردار شدم ولی نمیدونم چند وقتمه بچمم کوچیکه جراتم ندارم به کسی بگم .از طرفی هم از سقط ...

۷تا

گلاب ب روتون همشو هم بالا اوردم ولی بازم سقط شد

از تاریخ اولین روز اخرین پریودیت حساب کن ببین چند هفته ای

قهوه داره بهمون میگه،هرچیزی که تلخ تر باشه‌بیدار ترت میکنه☕
باید یه سونو بدی تا تیکه جفت نمونده باشه همین 

من ۲۵ مهر اولین روز اخرین قاعدگیم بوده .ببخشیداا چرا سقط کردی اگه دوست داری ج بده؟؟؟

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.

باید سونو بدی من سه بار سونو دادم بعد سقط... چون یه تیکش چسبیده بود آخرم رفتم کورتاژ

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
من ۲۵ مهر اولین روز اخرین قاعدگیم بوده .ببخشیداا چرا سقط کردی اگه دوست داری ج بده؟؟؟

۴ هفتته... نه سقط نکن.... خیلی بده... خونش دامنتو میگیره... قتل حساب میشه... به جز این خیلی هم سخته... من خودم سقط کردم پوستم کنده شد البته من قلب بچم وایساد و با مجوز دکتر سقط قانونی کردم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706