2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۰ تووووممممنننن ؟؟؟؟!!!

من که نمیگیرم ولی خیییییلیییی زیاده ها خیلی!!!پول دار شدین

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

اونم ک سر یارانه میاد پول بنزین میشه ده برابر ب چیزای دگم اضافه میشع وای چقد احمقیم چقد اخه لطفل برا یارانه خوشحال نشید توروخدااااا فکر کنید

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  
2740
یه خامدمی میگه برا بهزیستی یه اه فک کردم برا ماهم شامل میشه

عزیزم اونا که جز بهزیستی اند یارانه شون دو برابرع

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

عزیزدلم ۵۰ هیچ شما بگو ۱۰۰

اخه وقتی همه چی سه برابر بشه این پول کجای دستت رو میگیره چه برسه به زندگیت

این ترفند لال سازیشونه

پول نفتمون رو مثل صدقه با زهرماری و منت بهمون میدن

اون از کویت و دبی و عربستان اینم از ما

من شبکه خبر دیدم ک گفته تا ی هفته یا ده روز دیگه میریرن ب حساب سرپرست

۴۵ رو کردن ۵۰ ینی؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است