2737
2734
ناخواسته یعنی چجوری ؟😁

یعنی لوونورژسترل بخوری ولی اثر نکنه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم منم هی مسخره که نه اما سرزنش میکنم میگم ناخواستع کجا بود کسی که نخوادخوب ابزاجلوگیری و استفاده میکنه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2728
یعنی لوونورژسترل بخوری ولی اثر نکنه

یعنی کلا جلوگیری نداشته باشی و اورژانسی بخوری ولی اثر نکنه ؟

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

من نمیفهمم چرا باید به بقیه گرارش بدید؟ 

ایا وحی منزل که اتفاقات زندگیتون مخصوصا روابط زناشویی رو اطرافیان بدونن؟  خیلی محکم و مسمم بگو میخواستیم و با برنامه بوده..تمام...واا

بیا من خودم چشتو در بیارم ،بچه ی چندمته

آ 

بیا 

در خدمتم

این روزا دارم خودمو آماده میکنم 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2740
من نمیفهمم چرا باید به بقیه گرارش بدید؟  ایا وحی منزل که اتفاقات زندگیتون مخصوصا روابط زناشویی ...

راس میگی...

گاهی باعث بارداری میشه .چون اب قبلش هم ممکنه حاوی اسپرم باشه . خیلیا اینطوری باردار شدن .

اهان

من موندم.بعد این بارداری چیکار بکنم 

ب کاندومم حساسیت دارم 😥😥😥😥😥😥قرص رو هم ک همش یادم میره خوردنشو 

سلام ملیکم

بچه ها واقعا اگه  علاقه به باردار شدن ندارید سفت و سخت جلوگیری کنید

اخه روش طبیعی اصلا قابل اعتماد نیست

همچی میگید وااااای کاربر قدیمی با پستهای کم!!!حس پیرزنهای ساکت و مغرور و کم حرف بهم دست میده😅😅😅