2733
2734

بیاین بگین الان به چی فکر می کنین؟ 

خودم دارم به این فکر می کنم تو دو سال ما به اندازه آب دو استخر بزاق تولید می کنیم به نظرم جای قورت دادن جمعش کنم با صرفه تره😐

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

نظرت کاملا محترم 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😂😂😂😂

فکر کنم فقط من بی کارم

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2738

به این فکر میکنم چرا؟

چرا هر روز و هر شب (حتی در شب تولد) خبرای بد و میشنویم و هر سال هم به بدی سوق داده میشیم؟ 

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
فقط به بنزين 😂

اوه به نظرم جای بزاق بنزین تولید کنیم😂

آره جمع کن 

منم به این فکر میکنم که یه ماشین بسازم با بزاق کار کنه

اونوقت بزاق هامون به یه دردی میخوره

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         
2706