2737
2739
عنوان

بهم میگن این خانوم از من خوشگل تره، بیاین عکس بذارم مقایسه کنید😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 16151 بازدید | 352 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیا الان بگیم شما خوشگلتری یا بگیم اون خوشگلتره چیز مهمیه؟ چرا فکر می کنید هر کس باید از همه زیباتر باشه، حالا گفتن ایشون خوشگلتره خب بگن، واقعا انقدر براتون غیر قابل تحمله که میایید تاپیک بزنید؟ توروخدا توجه به زیباتر بودن رو اینقدر رواج ندید، برید کمالات دیگه رو در خودتون افزایش بدید که دست خودتونه نه چیزی که کسی اختیارشو نداره

2731
2738

تو این دو تا عکس تو چهره ساده و تودل برو تری داری 

اون خیلی آرایش کرده .در کل فکر کنم شما زیباتری

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

کو😢

‏کرونا به ما آموخت که حتی زندگی فلاکت‌بار قبلمون هم میتونه یه زمانی حسرت‌ باشه¡¡😔این دنیا همینه چه تو واقعیت چه تو مجازی ۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن ۳-اینو بدون نی،نی،سایتم مثل دنیای واقعیه آدم خوب داره آدم بد داره،مهربون داره‌،بد اخلاق داره اینجا راحت تر از دنیای واقعی دل میشکنن پس۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن