2733
2739

خانوما چندوقت پیش یه نفر به پی وی من یه سری نموننه کار مژه و ناخن فرستاد که منم وسوسه شدم ازش قیمت پرسیدم اون مدلی که برام فرستاده بود رو ریپلای کردم گفتم اینجوری میخوام چقد میشه گفت اف خورده۱۰۰ واینکه برای یکی از شهرهای اطرافمون بود گفت یا بیاین اینجا سالن یا من میام منزلون که من گفتم شما بیاید و اومد و‌کارمو انجام داد که چشم راستم شدید میسوخت و انگار یه خار تو چشمم بود خیلی درد و سوزش داشتم همش میگفت برید تو اینه نگا کنید ببینید خوبه من اصلا چشمام باز نمیشد که بگم خوبه یابد فقط داشتم به اون درد و سوزش فکر میکردم میگفت خوب میشه طبیعیه

بعد رفتن اصلا خونوادم نپسندیدن خیلی غیرطبیعی کار کرده بود پایین پلکم کار کرده بود و مژه ام افتاده دیده میشد چشم راستم دورتادور ورم کردو چشمام مثل خون شده بود درد هم داشتم که بعد چندروز خوب شد منم جریانو بهش گفتم که بیا درست کن من چندتا مجلس دارم راستی اینم‌بگم موقع حساب کتاب گفت۱۵۰ گفتم شما گفتید۱۰۰ که!گفت نه اینی که الان شما خواستبد که کشیده باشه و‌پر باشه۱۵۰!خب وظیفش بود بگه به من!گفت تو کانالم زدم که من اصلا کانالشو ندیدم

حالا امروز اینهمه راه رفتم شهرشون که مژه هامو درست کنه بعد از تموم شدن کار برگشت گفت نصف مبلغ کاشت رو پرداخت کنید منم بهش توضیح دادم شما کار اولیه رو درست انجام ندادی که من مجبور شدم بعد۴ روز دوباره بیام و کلی حرف

همش میگفت دیگه به وجدانتون به وجدانتون الان توی کانالش این متن رو گذاشته

#در آمد حرام اثرش در فرزندانتان اشکار میشود...مراقب لقمه هایمان باشیم🙏🌸💜

شما هرچی بگید من میپذیرم اگه من مقصرم و باید پولشو بدم میدم

ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق باتوعه

ارایشگررنگی که میخواستم روخراب کردبعدکه گفتم گفت نصف مبلغوبده درست کنم گفتم کاراولوخراب کردی  وظیفته درست کنی دآن لحظه گفت باشه بیادرستش کنم

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2728

اعصابم خورده

این پولا ارزشی نداره اما من واقعا زورم اومد پرداخت کنم

میتونستم برم شکایت کنم ازش بابت چشمم

از نظر من وظیفش بود مژه های منو درست کنه و تحویل بگیره بدون گرفتن پول دوباره

میخواد تحریکت کنه..پول مفت بگیره...کاشت مژه خیلی حساسه...اگه موادش درجه یک نباشه ریزش میاره.حواست باشع

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738
میخواد تحریکت کنه..پول مفت بگیره...کاشت مژه خیلی حساسه...اگه موادش درجه یک نباشه ریزش میاره.حواست با ...

پدرم دراومد باورت میشه

اون قسمت که مژه میکارن ورم کرده بود و درد میکرد وحشتناک

بهشم گفته بودم تو این چندروز

حالا پررو پررو میگه نصف مبلغ رو پرداخت کن

حق باتوعه ارایشگررنگی که میخواستم روخراب کردبعدکه گفتم گفت نصف مبلغوبده درست کنم گفتم کاراولوخراب ک ...

شگردشونه...

ی سریام میکروبلیندیگ و عمیق نمیزنن..سطحی کار میکنن..ک رنگ ابرو زود بره..ملت برن ترمیم...پول بی زبونو بدن ب اینا

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
اولا که اون هیچ حقی نداره و دوم اینکه شما میتونستید بابت کار اولش علیه ش شکایت کنی اونوقت میدید کی د ...

بهش همه اینارو گفتم

گفت من به خاطر شما رفتم دوبسته مژه خریدم چسب خریدم 

میگه کل دوبسته رو برات مصرف کردم امکان داره همچین چیزی؟!

شگردشونه... ی سریام میکروبلیندیگ و عمیق نمیزنن..سطحی کار میکنن..ک رنگ ابرو زود بره..ملت برن ترمیم.. ...

همون رنگی که به من زددرعرص سه روزویه بارشستن ریخت رنگ نارنجی موندسرم خودم رفتم رنگ گذاشتم دوام کرد

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706