2737
2739

باو بنزین تو ایران از اب ارزونتره،اعصابموم خورد شد از این دود و ترافیک،بعدشم چه عدالتیه اونی ک ماشبن داره و پولداره بنزین ارزون بزنه،اونی که نداره از این یارانه نتونه استفاده کنه

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باو بنزین تو ایران از اب ارزونتره،اعصابموم خورد شد از این دود و ترافیک،بعدشم چه عدالتیه اونی ک ماشبن ...

كپى كردى 

همه جا ميذارى اين كامنتو

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
2728
باو بنزین تو ایران از اب ارزونتره،اعصابموم خورد شد از این دود و ترافیک،بعدشم چه عدالتیه اونی ک ماشبن ...

اخه فقط قيمت بنزين نيست

همه چيز تابع قيمت سوخته

يعني پوستمون كندس

2738

الان خوشحالی؟ از فردا همه چی گرون شد اون وقت دود و ترافیک متوجه میشی و همچنین قیمت آب رو

هرچی آرزوی خوب مال تو 

بسه دیگه بابا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

تبعاتش گرون شدن ساير كالا و خدمات هست

دلبندم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
بخشید میشه بگید 60 لیتر کمه یا زیاده؟چند روز میشه تا تموم شه؟ و این که ایا به تاکسیا سهمیه بیشتر مید ...

تقریبا ۱ باک میشه. بستگی به نوع استفاده داره. در کل خییییلی کمه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

از فردا آب هم نتونستی بخوری، متوجه میشی دارا و ندار یعنی چی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2706