2737
2734
عنوان

تورو خدا کمک کنین من پریود نمیشم

409 بازدید | 14 پست

دوستان من الان ۷ روزه پریود نمیشم پری روز رفتم بتام ۲ بود ولی علایم بارداری دارم بی بی چک هم یه حاله کم رنگ نشون داد موندم میترسم امپول بزنم ی دفعه دیر بتام بیاد بالا سقط شه جنین  کمک کنین 

وایسا چند روز دیگه دوباره آزمایش بده

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

به بار دیگه هم برو آزمایش ، اگه باردار باشی حتما عدد بتا تغییر کرده تا الان

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اخه چرا ازمایش بتا منفی هس😭😭😭😭😭

خواهر منم واسش منفی شد ولی سه تا بی بی زد مثبت بود ی چند روز بعد رفت شد ۱۵۰۰

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
خواهر منم واسش منفی شد ولی سه تا بی بی زد مثبت بود ی چند روز بعد رفت شد ۱۵۰۰

دوستا من شکمم درد میکنه انگار جمع میشه نافم هااا و یکی هم که ترشحات دارم و احساس پریودی دارم ولی نمیشم اما نافم امروز بدتر هستش 

دوستا من شکمم درد میکنه انگار جمع میشه نافم هااا و یکی هم که ترشحات دارم و احساس پریودی دارم ولی نمی ...

خواهرم میگفت تمام علائم پریودی رو داشت ولی پریود نمیشد چ چیزا ک نخورد ک پریود شه شما هم صبر کن چند روز دیگه جای خوب برو آز بده

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد